Tydzień temu poprosiłyśmy Was o wpisywanie w komentarzach nazw preparatów antycellulitowych, które uważacie za godne polecenia.

Oddałyście prawie 100 głosów i za to bardzo Wam dziękujemy!

Celem zabawy było wyłonienie produktu, który jest absolutnie bezkonkurencyjny jeśli chodzi o cenę i efekty, jakie pozwala osiągnąć.

Podliczyłyśmy wszystkie Wasze głosy i mamy zwycięzcę – najlepszy produkt, wybrany przez Czytelniczki Zeberki.

Mamy nadzieję, że wiele z Was skorzysta z naszej sondy i dzięki temu uniknie nieudanego zakupu kosmetyku, który nie jest wart swojej ceny.

Oto 3 najlepsze preparaty antycellulitowe, po które bez obaw możecie pędzić do drogerii!

Miejsce 1:


EVELINE – Slim Extreme 3D Antycellulit – Chłodzące serum intensywnie wyszczuplające+ujędrniające, cena: 14-17 zł.

Zielone, chłodzące serum z serii antycellulitowej i ujędrniającej marki Eveline jest Waszym absolutnym numerem jeden. Zwyciężył nad pozostałymi balsamami miażdżącą ilością głosów.

Plusy: Szybko się wchłania, ładnie pachnie, przyjemnie chłodzi, nie szczypie, przy regularnym stosowaniu daje widoczne i zadowalające efekty.
Minusy: Na efekty trzeba czekać kilka tygodni, po zaprzestaniu stosowania kosmetyku cellulit wraca.

Miejsce 2:


VICHY CELLU DESTOCK – kuracja antycellulitowa, cena: 70 – 150 zł.

Zaawansowana kuracja zwalczająca cellulit i zbędne centymetry proponowana przez markę Vichy zyskała Wasze uznanie i uplasowała się na drugim miejscu.

Plusy: Szybkie i widoczne efekty, utrata centymetrów, gładka skóra, ujędrnienie, znaczna redukcja cellulitu, przyjemny zapach.
Minusy: Po zaprzestaniu stosowania kosmetyku cellulit wraca, wysoka cena.

Miejsce 3:


ZIAJA – Serum drenujące „Reduktor cellulitu”, cena: 14-16 zł.

Serum drenujące „Reduktor cellulitu” marki Ziaja jest Waszym numerem 3. Dla wielu z Was jest on ulubionym kosmetykiem skutecznie zwalczającym uporczywą skórkę pomarańczową.

Plusy: Szybki efekt, łatwe rozprowadzenie, widoczna redukcja cellulitu, ujędrniona i napięta skóra, cena.
Minusy: Nieprzyjemny zapach, niska wydajność kosmetyku.

Jak widzicie, obecnie na rynku znajduje się niewiele skutecznych kosmetyków zwalczających cellulit. Na szczęście udało się nam wyłonić 3 najlepsze preparaty, które skuteczniej niż inne pozwolą nam rozprawić się ze znienawidzoną skórką pomarańczową.

Skusicie się na zwycięzcę?