Testując setki kosmetyków i wciąż nie mogąc trafić na ten doskonały postanowiłyśmy poprosić Was o pomoc i zaprosić do naszej zabawy.

Na czym polega? Przy Waszej pomocy wybieramy prawdziwy kosmetyczny hit, czyli taki, który przetestowałyście na własnej skórze i uważacie, że warto jest polecić go innym.

W komentarzach dzielicie się z nami swoją opinią na temat kosmetyków. Wystarczy podać samą nazwę firmy, jeśli jednak chcecie powiedzieć nam o kosmetyku więcej – napiszcie swoje uwagi! Na pewno uwzględnimy je w naszej sondzie!

Po kilku dniach podliczymy i podsumujemy głosy, i przedstawimy Wam wyniki ze szczegółowym opisem i ceną produktu. Wybrany przez Was kosmetyk ma być prawdziwym hitem, tak więc cenne będą wszystkie Wasze uwagi!

Wierzymy, że w ten sposób uda nam się wyłonić spośród kilkunastu produktów dostępnych na rynku ten, którego cena jest adekwatna do jakości i bez obaw możemy go kupić, stosować i polecać naszym Czytelniczkom!

Ze względu na sezon kąpielowy w tym miesiącu wybieramy najlepszy produkt antycellulitowy!

Poniżej przedstawiamy swoje propozycje, jednak Wasze komentarze mogą polecać zupełnie inny, nieprzedstawiony przez nas kosmetyk.

Zapraszamy do zabawy!


1. Eveline 3D slim EXTREME, Termoaktywne serum modelujące talię brzuch i pośladki


2. Ziaja, Rebuild Odbudowa Skóry, Serum drenujące „Reduktor cellulitu”


3. L’Oreal, Body Expertise, PerfectSlim Pro (Żel antycellulitowy w opakowaniu z masażerem)


4. Avon Solutions Body, Cellu-Sculpt Anti-Cellulite Body Sculpting Treatment (Wyszczuplający krem antycellulitowy)


5. Abacosun Brazil Spa, Maska wyszczuplająca