Hilary Duff przechodzi teraz przez bardzo gorący i ekscytujący okres w życiu. Aktorka, której sławę przyniosła rola w serialu dla nastolatków, ponownie wcieli się w kultową Lizzie McGuire. Jak się okazuje, w jej życiu prywatnym również wiele się dzieje.

Hilary Duff uczciła powrót „Lizzie McGuire” metamorfozą

Gwiazda od 2017 roku spotyka się z muzykiem Matthew Komą, z którym doczekała się już rocznej córeczki. Para wychowuje wspólnie także syna aktorki z pierwszego małżeństwa. Teraz, po trzech latach bycia razem, postanowili sformalizować związek.

Jak w pełni zaakceptować siebie? Hilary Duff zdradza swój przepis na sukces

Koma i Duff pobrali się tuż przed świętami podczas prywatnej uroczystości w ich posiadłości w Los Angeles, z dala od wścibskich fotoreporterów.

Hailey Baldwin i jej welon. Zapoczątkuje nową modę ślubną?

Jednak ku radości fanów, nowożeńcy podzielili się fotografiami z uroczystości. Co więcej, aktorka zaprosiła na przymiarki sukni ślubnej magazyn Vogue, który przygotował z tego wydarzenia krótką relację video.

Hailey Bieber miała 3 suknie ślubne! Ostatnia z nich to prawdziwe dzieło sztuki

Suknia, na którą zdecydowała się dawna idolka nastolatek to projekt Jenny Packham. Jak wyznała Duff, to suknia jej marzeń.

I trzeba przyznać, że kreacja aktorki naprawdę robi wrażenie. Duff zdecydowała się na klasyczną skromną suknię z efektownymi, długimi do ziemi rękawami.

Uwielbiam ją. Jest dokładnie taka, o jakiej marzyłam. Te rękawy… są piękne. Jest taka prosta i czysta.

Kreacja zachwyciła fanów, którzy chętnie komplementowali aktorkę w komentarzach pod zdjęciami.

Te rękawy! TE RĘKAWY!
Szykowna
Klasa
Przepiękna

Podzielacie ich zachwyt?