Hayden Panettiere była niegdyś prawdziwą idolką nastolatek. Aktorka ma na koncie udział w takich produkcjach jak Dziewczyny z drużyny, Zebra z klasą, czy Krzyk 4. Od lat jednak zamiast o jej zawodowych sukcesach, media rozpisują się o mało udanym życiu prywatnym.

Ta idolka nastolatek trafiła na samo dno. Teraz próbuje wrócić

Panettiere przez lata tworzyła szczęśliwy związek z bokserem Władimirem Kliczko, z którym doczekała się córki. Niestety, od narodzin dziecka relacje między młodymi rodzicami zaczęły się psuć, a sama Panettiere popadła w ciężką depresją poporodową. Na początku 2018 roku, po 9 latach razem, para ostatecznie zdecydowała się rozstać.

Ciężarna Hayden Panettiere zachwyca w srebrnej sukni

Od tego czasu aktorka usunęła się w cień, znikając z mediów. Opieki nad czteroletnią córką pary podjął się Kliczko i jak donoszą amerykańskie media, aktorka nie wykazuje żadnego zainteresowania dziewczynką.

Drastyczna metamorfoza Keshy! Trudno uwierzyć, że to ona

Teraz, po miesiącach nieobecności w show-biznesie i social mediach, postanowiła o sobie przypomnieć, publikując w sieci zdjęcie metamorfozy. Aktorka ścięła długie włosy w modne teraz pixie.

Kaia Geber w pixie. Tak krótkich włosów nie miała jeszcze nigdy

Fani spekulują, że nowa fryzura może oznaczać, że aktorka nareszcie wraca na dobre tory i rozpoczyna nowe życie. Trzymacie za nią kciuki?