Harry Styles i Olivia Wilde w końcu zajmują się „toksyczną negatywnością”, którą fani muzyka przelewają na jego partnerkę. Piosenkarz przyznał, że nienawistne komentarze na temat jego dziewczyny „oczywiście” nie sprawiają, że „czuje się dobrze”.

Kendall Jenner i Harry Styles znowu są parą? Kris Jenner wygadała się w programie telewizyjnym. Powiedziała zbyt wiele?

Wilde również wypowiedziała się na ten temat i nazwała fanów Harry’ego „głęboko kochającymi ludzi” i „prawdziwymi mistrzami dobroci”. „To, czego nie rozumiem w okrucieństwie, do którego się odnosisz, to to, że ten rodzaj toksycznej negatywności jest antytezą Harry’ego i wszystkiego, co z nim związane” – powiedziała aktorka. I dodała „osobiście nie wierzę, że nienawistna energia w ogóle definiuje jego fanów”.

 

Sonda

Harry Styles

Myślisz, że Harry Styles celowo uprawia "queerbaiting"?

Para upubliczniła swój romans w styczniu 2021 roku. Poznali się rok wcześniej podczas pracy przy filmie „Don’t Worry Darling”. We wcześniej wspomnianym wywiadzie Harry bronił się również przed oskarżeniami o „queerbaiting”, czyli techniką marketingową polegającą na sugerowaniu, że jest częścią społeczności LGBT+. Zdaniem słuchaczy piosenkarz czerpie z queerowej estetyki, jednak zapytany o to, jak określiłby swoją orientację, nigdy nie udziela jednoznacznej odpowiedzi.

Jak prać czarne ubrania? Tego powinnaś unikać