Harry Styles od początku kariery mierzy się z zarzutami dotyczącymi swojej seksualności. Wśród fanów wokalisty krąży wiele teorii, według których idol nastolatek jest homoseksualistą, który wstydzi się swojej orientacji. Plotki szczególnie nasiliły się, odkąd Styles rozpoczął solową karierę, drastycznie zmieniając przy tym wizerunek.

Harry Styles ściął włosy. Fani są załamani

Za czasów boysbandu Styles cieszył się mianem buntownika o zawadiackim uśmiechu. Teraz jednak jego modowe wybory, jak i repertuar przedstawiają go jako wrażliwego artystę o niepokornej duszy.

Sam Smith z perfekcyjną kreską na oku! Pasuje mu?

I nie ma co ukrywać – modowe wybory Styles’a znacznie odbiegają od typowej mody męskiej. Piosenkarz chętnie sięga po barwne, wzorzyste ubrania, biżuterię, a nawet falbany, prowokując tym samym kolejne plotki, co do jego seksualności.

Sam Smith zszokował na czerwonym dywanie. Demi Lovato: „jestem z ciebie taka dumna”

I chociaż wprost nigdy nie potwierdził swojej orientacji, po jego występie w Saturday Night Live fani piosenkarza wydają się nie mieć wątpliwości.

Styles, chociaż tym razem postawił na klasyczny garnitur, zdecydował się dodać stylizacji charakterystycznego dla siebie, nieco awangardowego stylu, malując paznokcie na różowo i niebiesko.

Kolejny gwiazdor „Stranger Things” poddał się metamorfozie. Wybrał bardzo kontrowersyjne cięcie

Zdaniem fanów, w ten sposób subtelnie potwierdza swoją orientację. Myślicie, że mają rację?