Harry Styles, niegdyś członek uwielbianego przez nastolatki boysbandu One Direction, dzisiaj — dojrzały mężczyzna, który z powodzeniem łączy solową karierę z aktorstwem. Jego debiut w Dunkierce, spotkał się z wielkim uznaniem krytyków.

Metamorfoza Magdy Gessler. Schudła ponad 10 kg

I chociaż wiele się zmieniło i daleko mu teraz do słodkiego chłopca, którego pamiętamy z czasów zespołu, Harry przez te wszystkie lata wierny był swojej charakterystycznej fryzurze – bujnym lokom, utrzymanym zawsze w lekkim nieładzie, z grzywką nonszalancko zaczesaną do tyłu.

Ariana Grande w naturalnym wydaniu. Fani oszaleli na punkcie jej fryzury

Jednak wszystko wskazuje na to, że i kultowa fryzura gwiazdora przeszła już do historii. Fani przyłapali Stylesa podczas wakacji we Włoszech i to właśnie tam zaprezentował swoją nową fryzurę – znacznie skrócone włosy z grzywką, opadającą na czoło. Fanki, które uwielbiały bujną, zmierzwioną czuprynę swojego idola nie potrafiły ukryć załamania.

Niee, nie, nie, nie, nie!!!
Chcemy powrotu loków!
Nie podoba mi się
Harry, jak mogłeś?!

Styles, co prawda, już raz zdecydował się na równie drastyczne cięcie, jednak wiązało się ono z jego rolą w filmie. Tym razem jednak, fani obawiają się, że ich idol, może pozostać w tej fryzurze nieco dłużej.

Miley Cyrus w najmodniejszej sukience tego lata. Wygląda zjawiskowo

Faktycznie jest aż tak źle?