Po dwóch latach książę Harry i Meghan Markle w końcu odwiedzili królową Elżbietę II. Spotkali się z monarchinią na kilka dni przed jej 96. urodzinami. Para zrobiła postój w Wielkiej Brytanii, podczas trasy do Hagi na Igrzyska Invictus. Królowa spotkała się z nimi w swoim domu w zamku Windsor.

W spotkaniu uczestniczył również ojciec Harry’ego, książę Karol. Para przyleciała na londyńskie lotnisko Heathrow ze swojego domu w Kalifornii. Zostawili w domu dwójkę małych dzieci, Archiego i Lilibet, której królowa nigdy nie spotkała osobiście. Uważa się, że Sussexes nocowali w swoim domu na terenie Frogmore Cottage w zamku Windsor, gdzie obecnie mieszka kuzynka Harry’ego. „Możemy potwierdzić, że odwiedzili babcię, tak jak wcześniej informowaliśmy. Zatrzymali się w Wielkiej Brytanii w drodze do Hagi, aby wziąć udział w Igrzyskach Invictus”, potwierdził rzecznik.

Meghan Markle w czasach, gdy była hollywodzką aktorką – ale się ZMIENIŁA!

Ich wizyta w Wielkiej Brytanii nastąpiła pomimo kłótni Harry’ego z rządem brytyjskim na temat bezpieczeństwa jego żony i dzieci w ojczyźnie Harry’ego. Harry odwiedził zeszłego lata Wielką Brytanię, by odsłonić pomnik księżnej Diany. Nigdy nie wrócił jednak z Markle.

Chłopak nalega na ślub i dziecko, a ja nie czuję się gotowa