Nie tylko polskie gwiazdy rezygnują z makijażu. Celebrytki z Hollywood również coraz chętniej skłaniają się ku naturalności. Najlepszym przykładem jest sama Kim Kardashian. Właścicielka jednej z największych marek kosmetycznych publikuje zdjęcia, na których można zobaczyć jak wygląda bez podkładu, bronzera i sztucznych rzęs.

Do grona celebrytek, które nie mają problemu z pokazaniem swojego naturalnego wyglądu dołączyła Halsey. Amerykańska piosenkarka, znana głównie z zamiłowania do odważnych metamorfoz i wyrazistych,  kolorowych makijaży, postanowiła odpocząć od mocnego podkreślenia urody.

Halsey pokazała jak wyglądają jej naturalne loki! To jej najlepsza metamorfoza

W sieci pojawiły się zdjęcia piosenkarki, na których wyraźnie widać różnicę między jej wyglądem na instagrtamowych zdjęciach, a jej codziennym wizerunkiem.

Dua Lipa w najmodniejszej koloryzacji sezonu. Genialne połączenie kolorów!

Halsey została przyłapana przez fotoreporterów, gdy wychodziła z kawiarni. Jej stylizacja mocno nawiązywała do klimatu lat 90.

Gwiazda ubrana była w krótką sukienkę w delikatne, drobne kwiatki. Do tego dobrała różowy żakiet z miękkiego materiału oraz masywne glany i białe skarpetki. Całość wyglądała świetnie! Widać, że Halsey jest w doskonałej kondycji, a w naturalnej wersji prezentuje się wyjątkowo pięknie.

 

Forum/Backgrid