Halsey uwielbia eksperymentować z wizerunkiem — widzieliśmy ją już w naprawdę wielu wydaniach. Artystka często sięga po niebanalne, wręcz awangardowe rozwiązania, czym udowadnia, że nie boi bawić się modą.

Drastyczna metamorfoza Hailey Bieber. To naprawdę ona?!

Piosenkarka ostro sprzeciwia się też obecnie panującym wyidealizowanym kanonom piękna, czemu daje wyraz prowokującymi stylizacjami, czy chociażby okładką magazynu Rolling Stone, na której zapozowała z nieogolonymi pachami.

Teraz znów znalazła się na językach wszystkich, dzięki oryginalnej fryzurze, jaką zaprezentowała na gali MTV Video Music Awards, jednym z najważniejszych wydarzeń w branży muzycznej. Gwiazda ponownie postawiła na tęczową koloryzację, tym razem jednak w nieco innym wydaniu. Halsey zrezygnowała z tęczowej grzywki, na rzecz tęczowego przedziałka.

Vanessa Hudgens przyłapana bez makijażu! Szok!

Ten mały szczegół dodał gwieździe wiele uroku. Fani byli zachwyceni przemianą artystki, czemu dawali wyraz w komentarzach.

Anioł

Proszę uszczypnij mnie. Muszę śnić! 😊

Wow

Nie wiadomo, czy kolorowy przedziałek jest tylko efektem zabawy z modą, czy też wyrazem wsparcia dla środowiska LGBT, któremu gwiazda od lat stara się pomagać.

Halsey znów szokuje! Nie uwierzycie, co zrobiła!

Jak myślicie? Jedno jest pewne – wyglądała naprawdę efektownie.