Wygląda na to, że w małżeństwie Justina i Hailey Bieber układa się naprawdę świetnie, pomimo informacji na temat depresji piosenkarza. Pomijając zabawne i słodkie insta stories, którym od czasu do czasu raczą swoich fanów, są też pełne czułości zdjęcia i wywiady, których udzielają. Tym razem zagraniczne media donoszą, że 22-latka pochwaliła się w jednym z wywiadów, iż dzieli się swoim kosmetycznym doświadczeniem z mężem, szczególnie kiedy chodzi o produkty do włosów. Zgadniecie, jaki produkt najczęściej podkrada jej mąż?

ZOBACZ TEŻ: JUSTIN BIEBER OGARNĄŁ WŁOSY. WYGLĄDA JAK NOWY CZŁOWIEK

Oczywiście chodzi o szampon do włosów. Modelka ze śmiechem opowiedziała o tym dziennikarce na łamach Marie Claire jako anegdotkę do swojej listy ulubionych kosmetyków. Przyznała, że Justin do tej pory używał produktów do włosów średniej jakości i od kiedy są małżeństwem, zaczęli używać jednego. Pasuje im obojgu zarówno ze względu na kolorystykę włosów, jak i problemy ze skórą głowy, z którymi się borykają.

Wygląda jednak na to, że tylko produkty do włosów są w stanie współdzielić. Hailey potwierdziła, że jej pozostałe kosmetyki są bardzo osobiste – szczególnie krem do pielęgnacji ciała, który został zmieszany z jej własną… krwią. Podobnie jest z serum do twarzy od dr Barbary Sturm, który również zawiera część krwi pobranej z okolic policzków. Modelka przyznała z uśmiechem, że jej mąż nawet ich nie dotyka.

ZOBACZ TEŻ: Justin Bieber i Hailey Baldwin OSTRO się pokłócili. Poszło o byłą Justina – Kendall Jenner

A jakimi kosmetykami Wy dzielicie się ze swoimi partnerami?