W ostatnich czasie niezwykle popularne wśród gwiazd jest tworzenie własnych marek kosmetycznych. Z nowymi produktami sygnowanymi swoich nazwiskiem wystartowała już Jennifer Lopez, Lady Gaga i Selena Gomez. Na rodzimym rynku również nie brakuje zaskoczeń. Julia Wieniawa również rozkręca kolejny biznes w branży beauty. Jej marka o nazwie Jusee już cieszy się sporą popularnością. Niedługo po debiucie kosmetycznym, polska celebrytka otworzyła także firmę z dziedziny mody o nazwie Lemiss. Hailey Bieber postanowiła zrobić krok do przodu i oprócz własnej marki kosmetycznej Rhode otworzyła specjalny kanał na Youtube!

Po opublikowaniu tych zdjęć rozpętała się prawdziwa burza. Kendall Jenner nie wytrzymała: „Ja też mam złe dni”

Hailey Bieber podbija rynek kosmetyków do pielęgnacji skóry

Modelka wielokrotnie opowiadała w wywiadach o tym, że zmaga się z trądzikiem. Dlatego też postanowiła wgłębić się w tajniki pielęgnacji cery. Swoje doświadczenie w tym temacie postanowiła przełożyć na stworzenie własnych kosmetyków. Jej marka Rhode to przede wszystkim produkty do pielęgnacji skóry na bazie naturalnych ekstraktów.

Odtworzenie tego manicure Kylie Jenner zajmie Ci kilka minut. Celebrytka znów zaskakuje wyborem!

Hailey postanowiła też wystartować ze swoim własnym kanałem na Youtue. W sieci pojawiły się już pierwsze filmiki. O czym opowiada gwiazda?

Celebrytka dzieli się tam z internautami swoimi sposobami dbania o urodę, ale nie tylko. Na jednym z filmików pojawiła się jej przyjaciółka Kendall Jenner. Modelki opowiadały o początkach swojej przyjaźni. Pojawia się też wiele innych ciekawostek z jej prywatnego życia. Hailey w wywiadzie dla Variety tłumaczyła, że chciała otworzyć własny kanał, by pokazać swoim fanom swoją prawdziwą osobowość. Zapowiada się bardzo ciekawie. Będziecie oglądać?