Zamieszanie wokół ślubu Hailey i Justina Biebera znów nabiera tempa. A to za sprawą modelki, która postanowiła podzielić się na Instagramie kolejnymi fotografiami z tego wyjątkowego dnia. Do tej pory były one wielką tajemnicą.

Oficjalnie para jest w związku małżeńskim od 2018 roku, ale uroczysta ceremonia dla rodziny i najbliższych przyjaciół odbyła się pod koniec września 2019 roku w Karolinie Południowej. Prawie rok po ich pierwszym, tajnym ślubie.

Mocne przesłanie Hailey Bieber. Oto jej sposób na walkę z hejtem

Młodzi bardzo chronią swoją prywatność, dlatego zaraz po uroczystości na ich instagramowych kontach pojawiło się zaledwie kilka migawek ze ślubu.

Hailey zrobiła niedawno niespodziankę swoim fanom i opublikowała kilka kolejnych zdjęć, na których Justin pozuje w eleganckim czarnym smokingu, a modelka w białej, koronkowej sukni.  Oboje wyglądają przepięknie. Zdjęcia wykonał fotograf Joe Termini przyjaciel piosenkarza, który współpracuje z nim już od kilku lat. Być może modelka niedługo znów podzieli się kolejnymi wspomnieniami z tego wyjątkowego dla nich dnia.

Halsey zrezygnowała z makijażu. Zdjęcia pokazują w jakiej jest kondycji