Justin Bieber i Hailey Baldwin zdecydowali się na ślub kościelny, a cała uroczystość odbyła się w gronie przyjaciół i rodziny młodej pary w Południowej Karolinie. Z tej okazji modelka przygotowała aż trzy kreacje. W każdej z sukien wyglądała pięknie, ale ostatnia z nich wzbudziła największy zachwyt i stała się szeroko komentowana przez internautów.

Suknie ślubne Hailey Bieber

Podczas ceremonii zaślubin Hailey była ubrana w elegancką, koronkową suknię projektu Virgila Abloha z długim welonem, na którego zakończeniu pojawił się napis Póki śmierć nas nie rozłączy.

Hailey Bieber łamie wszelkie zasady. Wprowadza nowy trend w ślubnym manicurze

Po zakończeniu oficjalnej części, modelka przygotowała kolejną kreację. Była to długa satynowa suknia, oczywiście w perłowym kolorze, z mocno wyciętym deloktem, do której Hailey dobrała białe sneakersy. I chociaż pomysł wydaje się dosyć oryginalny, w szczególności jeśli chodzi o dobór obuwia, to jednak kolejna z sukien wprawiła w zachwyt jej fanów.

Trzecia z sukien wybranych przez modelkę to projekt Raplh&Russo z bardzo odważnym rozcięciem i mocno zabudowaną górą. To właśnie ta kreacja stała się ulubioną spośród wszystkich trzech, które podczas ślubu zaprezentowała Hailey.

Hailey Bieber idzie w ślady Justina. Spójrzcie na jej piękne tatuaże

Przed opublikowaniem zdjęcia w sieci, fani modelki podejrzewali, że między dwoma projektami – wybranymi na część oficjalną i imprezę, pojawiła się jeszcze jedna suknia. I mieli rację! Projekt wygląda zachwycająco. Być może tą kreacją Hailey zapoczątkuje nową modę ślubną?