Hailey Bieber, w wieku zaledwie 20-lat została okrzyknięta najseksowniejszą kobietą świata przez magazyn Maxim. Od tamtej pory prężnie rozwija swoją karierę modelki, konsekwentnie wzmacniając wizerunek seksbomby.

Stylowa Hailey Bieber o krok od wpadki. O mały włos, a pokazałaby za dużo

Modelce powodzi się także w życiu prywatnym – poślubiła Justina Biebera, z którym tworzy naprawdę szczęśliwy związek. Piosenkarz z okazji urodzin żony pokusił się nawet o publiczne życzenia, w których zapowiedział… ich potomstwo.

Justin Bieber w różowych włosach. Zmienia wizerunek przed wydaniem nowej płyty?

Wszystkiego najlepszego kochanie, Sprawiasz, że każdego dnia chcę stawać się lepszym człowiekiem. Sposób, w jaki żyjesz, jest tak atrakcyjny. P.S. Kręcisz mnie w każdym wydaniu 😊 😊 w następnym sezonie DZIECI

Wzruszające życzenia, wywołały w sieci prawdziwą sensację, powodując też lawinę plotek, które dodatkowo podsyciły najnowsze zdjęcia modelki.

Paparazzi przyłapali gwiazdę na plaży podczas sesji zdjęciowej do kampanii kostiumów kąpielowych. Zdaniem fanów płaski brzuch modelki, znacząco się zaokrąglił. Co więcej, gwiazda znana z odkrywania brzucha, pozowała w strojach jednoczęściowych, które skutecznie go zasłaniały.

Hailey Bieber miała 3 suknie ślubne! Ostatnia z nich to prawdziwe dzieło sztuki

Jak myślicie? Faktycznie jest coś na rzeczy?