Kolekcja tatuaży Hailey Baldwin ciągle się powiększa. Na początku tego tygodnia w jednym z wywiadów modelka przyznała, że na jej ciele pojawiły się dwa kolejne malutkie cuda. Jesteście ciekawe, co tym razem wytatuowała sobie modelka? Już spieszymy z tłumaczeniem.

To małe serce na lewym ramieniu i „1996” na prawym biodrze. Modelka wytłumaczyła przy tym, że wytatuowała serce, ponieważ wydawało się jej urocze i nie pokrywa się z żadną historią, natomiast jeśli chodzi o datę, to już inna sprawa. Będziecie zdziwione, ale tatuaż ten to po prostu rok, w którym się urodziła.

ZOBACZ TEŻ: HAILEY BALDWIN PRZEFARBOWAŁA WŁOSY! WYBRAŁA KOLOR POKOLENIA MILLENIALSÓW!

Okazuje się, że gwiazda nigdy nie planuje tatuowania z dużym wyprzedzeniem. To zwykle pomysły, na które wpada dzień wcześniej. Za jej tatuażami stoi JonBoy, który odpowiada również za wytatuowanie klatki piersiowej Justina Biebiera.

Największym marzeniem modelki jest wytatuowanie imion jej dzieci. I choć w dzisiejszych czasach tatuaże Hailey mogą wydawać się nieco przypadkowe, wyglądają naprawdę uroczo. Subtelne tatuaże usytuowane w odpowiednim miejscu są naprawdę piękne!

ZOBACZ TEŻ: KYLIE JENNER CHCIAŁA UDOWODNIĆ, ŻE JEST ZGRABNIEJSZA OD HAILEY BALDWIN?

Są wśród nas wytatuowane dziewczyny?