W ostatnim czasie światowe media żyły przede wszystkim drugim ślubem Justina Biebera i Hailey Baldwin. Para zdecydowała się na drugą, tym razem oficjalną ceremonię w otoczeniu rodziny, znajomych i celebrytów. Mimo bardzo medialnych gości, do tej pory nie było jednak wiele wiadomo o samej ceremonii czy sukni panny młodej.

Hailey Bieber niczym księżna Diana. Moda zatoczyła koło

Modelka postanowiła jednak zaspokoić ciekawość fanów, dzieląc się w sieci zdjęciami z tego wyjątkowego wydarzenia. Szczególną uwagę przykuło zdjęcie, na którym możemy zobaczyć całującą się parę,  jednak na pierwszy plan wysunął się niezwykle oryginalny welon panny młodej. Baldwin zdecydowała się na imponująco długi welon z wyhaftowanym napisem dopóki śmierć nas nie rozłączy.

Justin Bieber — wygląda coraz gorzej?

Oryginalny pomysł bardzo przypadł do gustu fanom, którzy uznali gest za bardzo romantyczny i wręcz rozczulający. Można się więc spodziewać, że modelka rozpoczęła właśnie nową modę wśród panien młodych, które tłumnie pójdą jej śladem.

Selena Gomez w obcisłym stroju kąpielowym. Zupełnie wyzbyła się kompleksów

Nie można też nie wspomnieć o jej zjawiskowej sukni. Baldwin zdecydowała się na obcisłą, haftowaną suknię z dekoltem typu hiszpanka i efektownie wyciętymi plecami. Całość prezentowała się naprawdę olśniewająco, a wielu fanów wprost nazywa modelkę najpiękniejszą panną młodą spośród wszystkich celebrytek.

Justin Bieber zrobił tatuaż na twarzy

Mają rację?