Gwyneth Paltrow właśnie skończyła 48 lat! Aby uczcić swoje święto, postanowiła na Instagramie opublikować swoje nagie zdjęcie. W komentarzach zawrzało – nie wszyscy byli zachwyceni tym, co zrobiła popularna aktorka…

Ashley Graham kusi kobiecymi kształtami. Na Instagramie pokazała się zupełnie nago

Gwyneth Paltrow

Gwyneth to utalentowana aktorka o niekwestionowanej pozycji w Hollywood. Wystąpiła w wielu znanych produkcjach, a jej osiągnięcia zostały nagrodzone wieloma prestiżowymi nagrodami, jak chociażby Emmy, Złoty Glob i Oscar. Kilka lat temu założyła również własną firmę, Goop. To platforma, która promuje zdrowy styl życia, alternatywne metody leczenia, seanse spirytystyczne oraz niekonwencjonalne produkty. W ostatnim czasie o Gwyneth Paltrow zrobiło się głośno, ponieważ wypuściła na rynek kontrowersyjną świeczkę do aromaterapii o zapachu pochwy. Tym razem znów zszokowała swoich fanów.

Bella i Gigi Hadid nago na jednym zdjęciu! Fani: To jest paskudne! Jak możecie!?

Urodziny gwiazdy

Aktorka obchodzi swoje urodziny 27 września. W tym roku skończyła 48 lat. Swoje święto uczciła w bardzo nietypowy sposób. Podobnie, jak większość gwiazd, opublikowała specjalne zdjęcie na Instagramie. Jednakże nie jest to zwykłe urodzinowe zdjęcie. Gwiazda jest na nim… naga. Swój post zaczyna słowami: „Dziś jedynie w stroju z dnia moich narodzin…”. Pod postem natychmiast posypała się lawina komentarzy. Życzenia i komplementy otrzymała między innymi od Courtney Cox, Vanessy Hudgens, Demi Moore, Paris Hilton i wielu innych. Rzecz jasna zdjęcie nie umknęło jej szesnastoletniej córce, która także na nie zareagowała.

„MAMO” – tak brzmi jej komentarz. Gwiazda odpowiedziała jej jedynie rozbawionymi emotkami.

A co Wy sądzicie o nietypowym świętowaniu swoich urodzin?