Zdjęcia Zofii Zborowskiej, które pojawiły się na jednym z portali zachęciły inne gwiazdy do podzielenia się swoimi fotkami zrobionymi przez fotoreporterów. Niekorzystne zdjęcia gwiazd pojawiły się na ich profilach w mediach społecznościowych. To akcji przyłączyły się między innymi Maja Bohosiewicz i Agata Rubik.

Zofia Zborowska pokazała swoje naturalne oblicze. Zobacz koniecznie, jak wygląda!

Krzywdzące zdjęcia Zofii Zborowskiej

W jednym z artykułów na portalu o gwiazdach pojawiły się zdjęcia Zofii Zborowskiej. Fotoreporterzy uchwycili ją, gdy zajadała się zapiekanką. Zdjęcia były na tyle krzywdzące, że Zofia postanowiła odezwać się na swoim Instagramie. Wspomniała, że nie chciało jej się „odwalać jak szczur na otwarcie kanału”. Zborowska ma do siebie ogromny dystans, ale opublikowanie tego typu fotografii bez jej zgody wyraźnie ją zabolało. W poście na swoim Instagramie pokazała się na o wiele korzystniejszym zdjęciu. W ramach wsparcia kilka celebrytek zdecydowało się opublikować perełki ze swoich zbiorów. Zobacz te niekorzystne zdjęcia gwiazd!

Ida Nowakowska opublikowała fragment swojego treningu dla kobiet w ciąży. Jest ekstremalny!

Niekorzystne zdjęcia gwiazd

W ramach wsparcia kilka gwiazd opublikowało zdjęcia, na których również zostali przyłapani w niekorzystnych pozach i sytuacjach. Możemy zobaczyć kilka fotografii Olgi Frycz, która również miała zrobione zdjęcia podczas jedzenia dania z ciągnącym serem, a także na balkonie, z odsłoniętym ciążowym brzuszkiem. Agata Rubik pochwaliła się zdjęciem wykonanym podczas jedzenia lodów w Galerii Mokotów, natomiast Maja Bohosiewicz pochwaliła się całą galerią niekorzystnych fotografii. Swoje fotografie opublikowała również Agnieszka Wesołowska. Co sądzicie o takim geście solidarności ze strony gwiazd? Waszym zdaniem słusznie zareagowały w ten sposób?

Niekorzystne zdjęcia gwiazd źródło: instagram.com/tojafrycz
Niekorzystne zdjęcia gwiazd źródło: instagram.com/agata_rubik/a.wesolowska
Zdjęcia w ciąży źródło: instagram.com/majabohosiewicz/zofiazborowska

Sonda

Paparazzi

Lubicie oglądać takie "wpadki" gwiazd?