Jeśli widziałaś już drugi sezon Białego Lotosu z pewnością pamiętasz duet, który tworzyły Mia i Lucia. Historia przyjaciółek, które zakradły się do luksusowego hotelu na słonecznej Sycylii i dzięki sprytnym działaniom szybko zadomowiły się w nowej przestrzeni, najwyraźniej bardzo spodobała się Kim Kardashian. Aktorki z serialu wzięły udział w kampanii Skims.

Biały Lotos: aktorki z serialu współpracują z Kim Kardashian

Simona Tabasco i Beatrice Grannò można zobaczyć w najnowszej kampanii marki bielizny modelującej Skims. Włoskie aktorki rozpoczęły współpracę z Kim Kardashian, której efektem jest nowy projekt prezentujący limitowaną, walentynkową kolekcję bielizny w odcieniach różu.

Wszyscy zachwycają się tańcem z serialu Wednesday oprócz Jenny Ortegi. Aktorka przyznała, że ma wiele wad

Wybór aktorek jest świetnym pomysłem nie tylko z powodu wielkiej popularności serialu Biały Lotos. Okazuje się bowiem, że kobiety są bliskimi przyjaciółkami także w życiu prywatnym: Możliwość pracy z moją przyjaciółką Simoną i wspólnego przeżywania naszej pierwszej globalnej kampanii modowej jest czymś wyjątkowym – powiedziała Beatrice Grannò. Aktorka w serialu gra Mię – dziewczynę, której marzeniem jest kariera piosenkarki. Jej wspólniczką jest Lucia, z którą łączy ją silna, siostrzana więź. Obie dziewczyny pracują jako seksworkerki i szybko klimatyzują się w hotelu, zmieniając życie gości ale również pracowników kurortu.

Znalezienie się z Beatrice w globalnej modowej kampanii, która celebruje przyjaźń i kobiety oraz dzięki której czuję się pewnie i seksownie w swoim ciele, było niezwykle satysfakcjonujące – dodała Simona Tabasco i przyznała, że uwielbia bieliźnianą markę Kim Kardashian.