Urządzenia do masażu twarzy znowu są popularne- i nie bez powodu. Producenci kultowych rolek do masażu obiecują wiele. Złagodzenie napięcia, redukcję opuchlizny pod oczami, zwiększenie produkcji kolagenu. Dermatolodzy i wizażyści twierdzą, że narzędzie, które zaraz zobaczycie, usuwa nadmiar wody i toksyn co pomaga wyeliminować obrzęk. I przede wszystkim z tego powodu pokochały je gwiazdy.

Do tej pory twarz masowałyśmy głównie wałeczkami jadeitowymi oraz lodowymi. Masażer twarzy Jamie Uplift Facial Massaging Roller ma być zupełnie inny od swoich poprzedników.

ZOBACZ TEŻ: CO MOGĄ ZDZIAŁAĆ MASAŻE TWARZY? (VIDEO)

Stworzony przez pielęgniarkę Jamie Sherril dzięki połączeniu pozytywnych recenzji w Internecie, lojalnych celebrytów i pozornie natychmiastowych rezultatów bardzo szybko zyskał na popularności.

Ta sześciokątna różdżka pokryta masującymi kamieniami, ma tymczasowo pobudzać, pielęgnować i podnosić skórę. Nie wymaga baterii, a co za tym idzie ładowania. Wałek działa na policzki, szczękę, czoło, szyję i obojczyki. Może być również stosowany na ręce i nogi.

Aby uzyskać optymalne wyniki, pielęgniarka Jamie sugeruje masowanie twarzy i szyi przez 6 minut (3 minuty na każdą stronę), zarówno rano, jak i wieczorem.

ZOBACZ TEŻ: INNOWACYJNE NARZĘDZIA DO PIELĘGNACJI SKÓRY, KTÓRE MUSISZ WYPRÓBOWAĆ W 2018 ROKU!

Czy urządzenie jest skuteczne? Pielęgniarka pracuje z gwiazdami już ponad 20 lat. Zaufało jej wiele popularnych osób. Z masażera korzystają między innymi Jessica Alba, Emily Ratajkowski i Kim Kardashian. Może warto oddać swoją skórę w jej ręce?