Korzystanie z zabiegów, które oferuje medycyna estetyczna nie budzi już takich kontrowersji. Jeszcze kilka lat temu temat ten zbudzał wiele emocji, a gwiazdy, które korzystały z usług poprawiania urody, niechętnie opowiadały o tym w wywiadach. Obecnie podejście do tego tematu jest zupełnie inne. Wiele osób korzysta z zabiegów, które mają pomóc w utrzymaniu młodego wyglądu, a w szczególności gwiazdy i celebryci, którzy otwarcie opowiadają o kolejnych wykonywanych zabiegach. Oto lista osób, które przyznały się do poprawiania urody.

Kendall Jenner została blondynką. To największa metamorfoza w jej życiu

Kylie Jenner

Ta pozycja nie powinna nikogo zdziwić. Młoda celebrytka wiele razy opowiadała o wypełniaczach do ust i innych drobnych korektach urody.

Chrissy Teigen

Modelka jest znana z otwartego podejścia do tematu. Wiele razy opowiadała już o kolejnych zabiegach, którym się poddała. Niedawno podzieliła się sposobem, który pomógł jej rozwiązać problem nadpotliwości. Teigen zdecydowała się na botoks, który wstrzyknęła pod pachy. A cała relację z zabiegu zamieściła na swoim Insta Stories.

Cindy Crawford

Supermodelka Cindy słynie z pięknej urody i niesamowitej figury, ale same ćwiczenia i zdrowa dieta to tylko połowa sukcesu. W jednym z wywiadów dla Instyle modelka powiedziała:  Nie będę się okłamywać, że kremy w zupełności wystarczą mi do zachowania młodego wyglądu. Aby przywrócić skórze elastyczność stosuję zastrzyki z witamin, kolagenu i botoksu.

52-letnia Cindy Crawford uwodzi na siłowni. Zero makijażu i zero zmarszczek?

Cardi B

To kolejna gwiazda, która nie widzi sensu ukrywania tego, że korzysta z rozwiązań medycyny estetycznej. Jeszcze na początku roku wyznała, że poddała się liposukcji po urodzeniu córki.

Ariel Winter

Gwiazda serialu Współczesna rodzina już kilka lat temu wyznała w wywiadzie dla zagranicznego Glamour, że poddała się zabiegowi zmniejszenia piersi. Po wielu latach dyskomfortu psychicznego i fizycznego zdradziła, że czuje się teraz o wiele lepiej.

W tym kolorze włosów Ariel Winter wygląda jak syrenka z bajki Disneya