Gwiazdy Hollywood nie mają łatwego życia. Żeby zapracować na swoje piękne ciała, ponętne tyłeczki, smukłe nogi i płaskie brzuchy spędzają godziny na wyczerpujących treningach. Litry potu wylane na siłowni, codzienny jogging, treningi pod okiem surowych trenerów – to ich codzienność. Może dotrzymasz im kroku?

madonnaMadonna
Figury i formy pozazdrościć może jej niejedna nastolatka. Ćwiczy do granic możliwości już od lat. Gwiazda trenuje gyrotonics. Jest to kombinacja jogi, pilatesa i ćwiczeń baletowych. Tym ćwiczeniom Madonna zawdzięcza pięknie wymodelowane ramiona.

Jennifer AnistonJennifer Aniston
Była żona Brada Pitta dba o to, żeby jej treningi były urozmaicone. Trenuje karate i medytuje. Uważa, że jest to ciekawsze niż siłownia i doskonale ujędrnia nogi oraz brzuch.

Sienna MillerSienna Miller
Aktorka postawiła na sport zwany „check”. Są to ćwiczenia wzmacniające mięśnie tułowia oraz poprawiające równowagę. Sienna łączy je z przysiadami, pompkami, wypadami i skrętami tułowia.

Jessica AlbaJessica Alba
Swoją nienaganną figurę zawdzięcza ćwiczeniom aerobowym. Ćwiczy 5 razy w tygodniu, przeplatając trening cardio z treningiem siłowym. Trenuje intensywnie na rowerku stacjonarnym i na stepperze.

demi mooreDemi Moore
Uważa, że kluczem do sukcesu jest różnorodność. 46-letnia aktorka biega i jeździ na rowerze. Często odwiedza siłownię, uwielbia też pływać. Demi jest miłośniczką sportów zimowych. Ma dom w Idaho, gdzie może szusować do woli i pracować na jędrne uda i pośladki.

Jessica bielJessica Biel
Swoją figurę zawdzięcza 40-minutowym sprintom, które odbywa 3 lub 4 razy w tygodniu. Szybki bieg wspaniale kształtuje jej smukłe zgrabne nogi i pośladki. Aktorka uwielbia też długie spacery, podczas których spala nadprogramowe kalorie.

”halleHalle Berry
Jej sekretem jest różnorodność. Codziennie zmienia układ ćwiczeń. Aby nie popaść w rutynę trenuje z ciężarkami i sztangą oraz wykonuje ćwiczenia aerobowe. Wśród jej ulubionych ćwiczeń znajduje się też pilates i aerobik.

Heidi KlumHeidi Klum
Aby powrócić do figury sprzed ciąży modelka zaczęła regularnie ćwiczyć zaraz po urodzeniu dziecka. Heidi jest wielką fanką jogi, którą praktykuje kilka razy w tygodniu. Łączy również ćwiczenia cardio z siłowymi, a żeby jej sylwetka była wiotka codziennie kilka godzin poświęca na ćwiczenia rozciągające.

Scarlett JohanssonScarlett Johansson
Czołowa seksbomba Hollywood przemęcza się zdecydowanie mniej niż jej koleżanki. 3 razy w tygodniu poświęca 45 minut na prosty trening. Składają się na niego przysiady i skłony. Dba również o odpowiednie krążenie i utrzymanie stałego pulsu w trakcie treningu, dlatego nie robi przerw pomiędzy ćwiczeniami.