Lili Reinhart jest obecnie jedną z popularniejszych amerykańskich aktorek, która swoją rozpoznawalność zyskała dzięki roli w młodzieżowym serialu „Riverdale”. To jeden z najpopularniejszych seriali tego typu. W produkcji wciela się w typową dziewczynę z sąsiedztwa, dzięki czemu szybko zdobyła sympatię widzów, którzy zaczęli ją utożsamiać z takim wizerunkiem. Jednakże te zdjęcia pokazują, że potrafi być niesamowicie kobieca!

Jedna sesja zdjęciowa udowodniła jej, że nigdy nie jest za późno na spełnienie marzeń. Teraz robi karierę w modelingu

Norwegia walczy z obsesją na punkcie idealnego wyglądu. Wprowadza zakaz retuszowania zdjęć

Kim jest Lili Reinhart?

Lili urodziła się w Cleveland, a wychowała w niewielkim miasteczku Bay Village. Miała zaledwie dziesięć lat, gdy namówiła mamę, aby pozwoliła jej jechać na przesłuchanie do Nowego Jorku. Gdy miała osiemnaście lat, przeprowadziła się do Los Angeles. Właśnie w tym mieście zaczęła pracować nad swoją karierą aktorską. Mimo ról w innych produkcjach, to właśnie „Riverdale” było kamieniem milowym do sławy. Mimo sympatii, którą budzi w widzach jej postać, prywatnie aktorka nie przypomina swojej bohaterki.

 

Zmysłowo i naturalnie. Finalistka „Top Model” wystąpiła w sesji bez retuszu

Piękna i kobieca sesja

Lili Reinhart jest bardzo aktywna w mediach społecznościowych, które umożliwiają jej pozostawanie w stałym kontakcie z jej fanami. Mimo to niewiele wiadomo o prywatnym życiu gwiazdy. Za to dzieli się kulisami swojej pracy oraz sesji zdjęciowych, w których bierze udział. Jakiś czas temu kusiła zdjęciami w czarnym body z bufiastymi rękawami, do którego założyła kabaretki i szpilki. W tej stylizacji wygląda niezwykle zmysłowo i kobieco! Wygląda na to, że sesja wyjątkowo przypadła jej do gustu, gdyż ponownie postanowiła przypomnieć o niej fanom. Jak Wam się podoba?