Wszyscy pamiętamy słodką i zadziorną Ashley Tisdale, która grzała się w blasku młodzieżowej serii filmów o nastolatkach. Rola intrygantki w High School Musical nie wywindowała jej jednak na tyle wysoko, by dzisiaj mogła robić zawrotną karierę. Wygląda jednak na to, że gwiazda nie narzeka na brak propozycji. A kiedy ich zaczyna brakować, Ashley stawia na siebie i wypuszcza własną paletkę rozświetlaczy i bronzerów, które sygnuje swoim nazwiskiem. Brawo Ashley!

Popularne konto @trendmood1 spieszy donieść, że paletki z rozświetlaczami i produktami do konturowania noszą nazwę “Iluminate Glow Up” i zawierają w sobie 4 produkty: 2 rozświetlacze plus 2 dopasowane kolorystycznie bronzery. Do wyboru są też 2 paletki – cieplejsza i chłodniejsza. Wersja bez pędzla kosztuje 17 dolarów (ok 65 złotych), a z pędzlem 20 dolarów (niecałe 80 złotych).

ZOBACZ TEŻ: ASHLEY TISDALE ŚWIECIŁA SUTKAMI NA CZERWONYM DYWANIE!

Dużym udogodnieniem jest również to, że w środku znajdziemy dość sporych rozmiarów lusterko, które pozwoli na poprawienie makijażu w każdych warunkach.

Niestety, nie wiadomo obecnie jak jest z jakością produktów. W sieci brakuje opinii oraz pierwszych testów produktów, mimo, że pierwsze wzmianki w mediach o produkcie krążą w sieci już od początku stycznia. Pozostaje nam czekać na opinie i może dostawę do Polski?

Wróżycie tej paletce sukces?