To już oficjalne — Maisie Williams i jej chłopak Reuben Selby stali się najgorętszą it-couple młodego pokolenia. Para pojawiła się razem na Paris Fashion Week, podczas którego zasiedli w pierwszym rzędzie w dopasowanych outfitach i… makijażach.

Gwiazda „Gry o tron” już tak nie wygląda. Postawiła na mocną zmianę fryzury

Para wybrała kraciaste zestawy, które połączyła z długimi, różniącymi się od siebie podkolanówkami. Stylizacje uzupełniał też charakterystyczny makijaż oczu, wykonany koralowym cieniem. Oboje prezentowali się niezwykle stylowo, skupiając na sobie uwagę paparazzi.

Nie uwierzysz, jaki jest naturalny kolor włosów Sophie Turner! Mamy dowód!

Zarówno Maisie, jak i Reuben słyną z zamiłowania do mody. To zresztą nie pierwszy raz, kiedy para pojawiła się w podobnych, nieco awangardowych outfitach. Na ślubie Sophie Turner z Joe Jones oboje postawili na białe klasyczne stylizacje, którym nadali drapieżnego charakteru oryginalnymi fryzurami w podobnych, różowych odcieniach.

Sam Smith zszokował na czerwonym dywanie. Demi Lovato: „jestem z ciebie taka dumna”

Najnowsza stylizacja tylko umocniła ich pozycję jednej z najbardziej stylowych par w show-biznesie, a przez internautów zostali wręcz nazwani prawdziwą #couplegoals.

Dobrze się dobrali/ubrali?