Dzień, w którym celebrytka nie wprowadzałaby na rynek własnej linii kosmetyków, byłby dniem straconym. Dzisiejszy dzień nie jest wyjątkiem. Amerykański serwis informacyjny donosi, że gwiazdą, która przygotowuje grunt pod własną markę, jest piosenkarka Gwen Stefani. W Sieci zawrzało od plotek.

Mimo że piosenkarka nie ujawniła żadnych sugestii dotyczących nowego projektu, w urzędzie patentów zarejestrowano markę o nazwie P8NT. Autorką rejestracji była własnie Gwen. Linia ma obejmować ogromną gamę towarów i usług.

ZOBACZ TEŻ: GWEN STEFANI ZNOWU UDOWADNIA, ŻE NIE POTRAFI SIĘ UBRAĆ DO KOŚCIOŁA? (FOTO)

W jej skład wchodzą między innymi kredki do ust, oczu, brwi, cienie do powiek, błyszczyki do ust, szminki, balsamy, maskary, lakiery do paznokci, róże do policzków, korektory, pudry, sztuczne rzęsy, tipsy, toniki, olejki do kąpieli, maseczki, mydła, żele pod prysznic, kremy pod oczy, olejki eteryczne, peelingi do twarzy, kremy do rąk, olejki do masażu, kremy do golenia, kremy przeciwsłoneczne, depilatory, farby do włosów, odżywki, szampony, perfumy i… wiele więcej!

Wyobrażacie sobie minę Kim Kardashian? Co ciekawe według doniesień anonimowych informatorów, marka piosenkarki ma również promować świadomość publiczną w dziedzinie urody, mody oraz makijażu. W skład projektu wchodzi również aplikacja, w której będziemy mogły znaleźć filmy instruktażowe.

ZOBACZ TEŻ: GWEN STEFANI I JEJ (NIE)IDEALNA SKÓRA TWARZY NA IMPREZIE W LA

Według nas brzmi to, jak budowanie wielkiego imperium urodowego. P8NT byłaby jej pierwszą wyprawą we własną markę i w dodatku całkowicie ukierunkowaną na piękno. Już teraz nie mamy wątpliwości, że będzie to ogromny sukces!