Trend na ponętne usta i mocno podkreślone oczy to jeden z najczęściej pojawiających się motywów wśród makijaży ostatniego sezonu. Czy za pomocą kosmetyków, da się osiągnąć taki efekt? Przecież wyraziste oczy otoczone firaną długich rzęs i uwydatnione, pełne usta to marzenie niejednej kobiety. Poznaj najnowszą odsłonę makijażu Golden Rose i zainspiruj się facechartem w stylu Kylie Jenner. Czas na zmysłowy make up w odcieniach gorącego brązu!

Pierwszym krokiem jest właściwe przygotowanie cery. Jako podkład doskonale sprawdzi się Liquid Powder Miner Foundation w odcieniu nr 1, który zapewni korekcję wszelkich niedoskonałości i zapewni jej jednolity wygląd. Pod oczy i na drobne zmiany skórne nakładamy płynny korektor (Liquid Concealer nr 04). Bardzo ważnym elementem jest odpowiednie wykonturowanie twarzy. Dla uzyskania prawidłowego światłocienia pod kości policzkowe i tuż przy linii włosów nakładamy puder brązujący (Mineral Bronze Powder nr 02). Na policzki aplikujemy ciemny, brązowo-wiśniowy róż z serii Creamy Blush Stick i rozcieramy go w taki sposób by płynnie przenikał się z bronzerem.

Gorący, brązowy makijaż w stylu Kylie Jenner!

Po nałożeniu podkładu i wymodelowaniu twarzy przechodzimy do makijażu brwi. Zaczynamy od ich wygładzenia i przyciemnienia przy pomocy specjalnego pudru (Eyebrow Powder nr 106). Aby kształt i kontur brwi zachował się przez wiele godzin utrwalamy go specjalnym żelem do stylizacji (Longstay Brow Styling Gel).

Gorący, brązowy makijaż w stylu Kylie Jenner!

Do makijażu oczu używamy paletki nr 3 z serii Wet & Dry Eyeshadow, która zawiera cztery mocno, napigmentowane cienie. Suchym aplikatorem nakładamy cień w kolorze szampańskiego złota jako bazę na całą powiekę. Jasnobrązowym cieniem tworzymy światłocień tuż nad załamaniem powieki. Następnie od zewnętrznego kącika oka, kolistym ruchem zaczynamy nakładać najciemniejszy kolor palety – czekoladowy brąz. Nakładamy go warstwami tak by uzyskać równe pokrycie całego oka. Tuż przy dolnej linii rzęs czarną kredką (Dream Eyes Eyeliner nr 401) rysujemy kreskę i rozcieramy ją pędzelkiem. Na koniec mocno tuszujemy rzęsy by spojrzenie wyglądało zniewalająco!

Gorący, brązowy makijaż w stylu Kylie Jenner!

Czas na efekt powiększonych ust! Bazujemy tutaj na dwóch produktach – konturówce i płynnej, matowej, pomadce w beżowo – szarym kolorze. Kredką (Emily Lipliner nr 204) w naturalnym odcieniu zaczynamy linię warg (dolnej i górnej), wychodząc delikatnie poza kontur – ok. 2mm. Następnie wypełniamy usta pomadką Liquid Matte Lipstick nr 10. Uzyskujemy efekt delikatnego ombre, dzięki czemu usta wydają się większe i pełniejsze.

Gorący, brązowy makijaż w stylu Kylie Jenner!

Oczaruj wszystkich makijażem i poczuj się jak gwiazda Kylie Jenner za sprawą kosmetyków od Golden Rose!