Od dłuższego czasu w życiu Justina Biebera nie dzieje się najlepiej. Artysta co kilka dni za­miesz­cza w sie­ci dziw­ne fo­to­gra­fie i nie­po­ko­ją­ce wpi­sy. Szerokim echem w mediach odbił się jego wpis na Instagramie, w którym stwier­dził np., że jest „wa­dli­wym fa­ce­te­m”.

Je­stem po pro­stu prze­cięt­nym wa­dli­wym fa­ce­tem. Ro­bi­łem rze­czy, któ­re ra­ni­ły in­nych. Na­dal mó­wię i ro­bię rze­czy, któ­ry­mi nie­umyśl­nie ra­nię in­nych. Jed­nak obu­dzi­łem się dziś ra­no z ko­lej­ną szan­są, by do­ro­snąć i nie być tak sa­mo­lub­nym

Na tym jednak nie koniec, bo kilka dni temu artysta stwierdził, że jest zmęczony „związ­ka­mi trans­ak­cyj­ny­mi”, cokolwiek miałoby to oznaczać. Jak­by te­go by­ło ma­ło do sieci re­gu­lar­nie trafiają nowe zdjęcia fotoreporterów, które jeszcze bardziej pogrążają wizerunek amerykańskiego wokalisty.

Justin Bieber odpowiedział na komentarz na temat swojego samopoczucia. Dosadnie? | Zeberka

Krzysztof Gojdź zmartwiony zachowaniem Biebera. „Całe Hollywood o nim rozmawia”

Sprawie Justina Biebera bacznie przygląda się Krzysztof Gojdź, który od kilku lat mieszka w Hollywood. Znany chirurg gwiazd przyleciał ostatnio do Polski, aby wziąć udział w gali Pudelka- „Pudelek Pink Party”. Podczas imprezy mężczyzna miał okazję udzielić kilku wywiadów. W rozmowie z reporterką Simoną Stolicką zdradził, co mówi się o sytuacji Justina w Hollywood:

Całe Hollywood o nim rozmawia. To na pewno jest człowiek, któremu trzeba by było pomóc, ale to są ludzie, którzy nie chcą pomocy. Oni w pewnym momencie, przez tę światową sławę, uważają się za „niedostępnych bogów” i nie dopuszczają do siebie osób z zewnątrz. To często są osoby bardzo samotne. […] Ja po prostu widzę samotność tych osób. One są pozamykane wyłącznie w gronie najbliższych przyjaciół i absolutnie nie wpuszczają do swojego świata innych osób

– wyznał Krzysztof Gojdź.

Justin Bieber odpowiedział na komentarz na temat swojego samopoczucia. Dosadnie? | Zeberka

Gojdź krótko o Hollywood. „Jest sztuczne”

Popularny lekarz nawiązał również do żony Justina, Hailey Bieber, z którą połączyli go sprawy biznesowe.

Jeżeli chodzi o Hailey Bieber, rozmawiali ze sobą nasi menadżerowie, żebyśmy stworzyli tam prywatną klinikę. […] Ale, powtórzę, to są osoby – nie chcę powiedzieć, że zmanierowane – ale zamknięte i wycofane z życia publicznego, pomimo tego, że widzimy, jak imprezują

Na sam koniec mężczyzna obalił mit o tak zwanym „American Dream”. Zdaniem Gojdzia Hollywood to bardzo smutny świat.

Naprawdę, całe to Hollywood jest sztuczne. […] To jest smutny świat, smutne życie, smutni ludzie

– wyznał reporterce Pudelka Krzysztof Gojdź.

Zobacz też: Ujawniono ile zarabiał Michał Probierz! Pokaźne wynagrodzenie byłego trenera zwala z nóg | Kozaczek