Doktor Krzysztof Gojdź to postać znana wszystkim, którzy chociaż trochę interesują się tematyką medycyny estetycznej. Znany lekarz zdaje się być po „jasnej stronie mocy”, wbrew pozorom jest fanem naturalności i nie poprawiania rzeczy, które nie wymagają poprawek. Ostatnio rozmawiał z dziennikarzami agencji informacyjnej Newseria Lifestyle i…

ZOBACZ: KRZYSZTOF GOJDŹ: BEZ ZMARSZCZEK BĘDZIESZ WYGLĄDAŁA JAK KUKŁA

Wiosną wystartował nowy projekt doktora – blog.

– Otworzyłem blog, który mówi nie tylko, jak dobrze wyglądać, lecz także to, jak dbać o siebie, również pod względem psychicznym. Bardzo zwracam uwagę na to, żeby kobiety zadbały najpierw o swoją psychikę, a później o urodę. Kobiety powinny, mężczyźni również, pokochać siebie – mówi dr n. med. Krzysztof Gojdź agencji informacyjnej Newseria Lifestyle.

style="overflow:hidden;">Gojdź uważa, że medycyna estetyczna to za mało, aby dobrze wyglądać. Podstawą jest akceptacja siebie. Zabiegi medycyny estetycznej nie sprawią, że będzie się wyglądało młodo i pięknie, jeśli nie lubi się siebie samego.

– Tylko dziewczyny, uwierzcie, że jesteście fajne, piękne wewnętrznie i wtedy to piękno wewnętrzne będzie emanować na zewnątrz – mówi dr Krzysztof Gojdź.

style="overflow:hidden;">Gojdź uważa, że zabiegi medycyny estetycznej należy zacząć stosować dopiero po 35 roku życia. Po ukończeniu 40 roku życia są one już koniecznością, jeśli chce się zachować młody wygląd. Jest wrogiem zbyt wczesnego wprowadzania tego typu zabiegów, nie przyjmuje więc pacjentek w wieku niższym niż 30 lat.

– Skóra broni się sama, jest młoda, nie można przesadzać, nie można jej rozleniwiać. Trzeba po prostu korzystać z natury i z młodości – mówi dr Krzysztof Gojdź.

style="overflow:hidden;">ZOBACZ TEŻ: MASKA, KTÓRA CIĘ ODMŁODZI

Pozytywne zaskoczenie?

Gojdź: Kobiety powinny zadbać najpierw o swoją psychikę, a dopiero potem o urodę

Gojdź: Kobiety powinny zadbać najpierw o swoją psychikę, a dopiero potem o urodę

Gojdź: Kobiety powinny zadbać najpierw o swoją psychikę, a dopiero potem o urodę