Angelina Jolie od lat jest uznawana za jedną z najpiękniejszych kobiet na świecie, a w kolejnych rankingach gwiazd niezmiennie zajmuje wysokie pozycje. Jej oryginalna uroda i talent sprawiły, że dziś jest jedną z najbardziej popularnych aktorek Hollywood.

Angelina Jolie poddała się zabiegom medycyny estetycznej? Zdjęcia nie pozostawiają wątpliwości

Angelina Jolie przeszła już wiele metamorfoz, zazwyczaj jednak dotyczyły one kolejnych projektów kinematograficznych, na co dzień jednak gwiazda stawia na bardziej naturalny wygląd, nosząc delikatny makijaż i ciemne, brązowe włosy.

Tak było do tej pory, ale najnowsza sesja zdjęciowa dla jednego z modowych magazynów zaskoczyła wszystkich fanów aktorki. Gwiazda pokazała się w żółtych włosach, co oczywiście wywołało sporo zamieszania. Wiele osób komentowało nowy wygląd. Pojawiły się również porównania z ostatnią głośną charakteryzacją do drugiej części filmu Maleficent: Mistress of Evil.

Marzyła o uśmiechu Angeliny Jolie. Teraz nie może zamknąć ust!

Aktorka zdążyła już przyzwyczaić fanów do długich brązowych włosów, dlatego wybór tak nietypowego koloru był wielkim zaskoczeniem. Prawdopodobnie to tylko peruka ubrana na potrzeby sesji zdjęciowej, ale na wielu internautach zrobiła ogromne wrażenie.