W czerwcu 2022 roku jedna z najbardziej rozpoznawalnych par show-biznesu ogłosiła rozstanie. Były piłkarz FC Barcelona Gerard Pique oraz piosenkarka Shakira byli parą przez ponad 12 lat. Po zakończeniu związku przed długi czas nie komentowali swojej decyzji. Mimo że w mediach nieustannie pojawiały się wiadomości o nowej partnerce sportowca.

Gerard Pique odpowiada na nową piosenkę Shakiry

Shakira po wielu miesiącach milczenia postanowiła podsumować decyzję o rozstaniu. Przy współpracy z argentyńskim DJ-em i muzycznym producentem Bizarrapem nagrała piosenkę, w której rozlicza się z byłym partnerem Gerardem Pique. Wymieniłeś Ferrari na Twingo, wymieniłeś Rolexa na Casio. Wilczyca taka jak ja nie jest dla facetów takich jak ty – brzmi fragment utworu.

Były mąż Shakiry postanowił odpowiedzieć na zarzuty, które zamieściła w piosence. Artystka w dosadnie brzmiących słowach porównała siebie z obecną partnerką Pique. Wyraźnie zaznaczając, że jego decyzja o zmianie nie była dobrym wyborem.

Turnieje piłkarskie a przemoc domowa. Kampania społeczna „He’s coming home” zwraca uwagę na ciemną stronę mundialu

Gerard Pique nie czekał długo z odpowiedzią. Niedawno ogłosił, że jego federacja organizująca rozgrywki piłkarskie Kings League zyskała nowego sponsora. Jest nim firma Casio. A sam piłkarz miał powiedzieć, że jest to „zegarek na całe życie”. Kilka dni temu na oficjalnym profilu Kings League  na Twitterze pojawił się krótki filmik, na którym piłkarz parkuje swój nowy samochód, a jest nim wspomniany w piosence model Renault Twingo.