Możemy spokojnie stwierdzić, że taka osoba, jak makijażystka samej Rihanny zna się doskonale na makijażu. Gwiazda zawsze pokazuje się w nienagannym stylu i jeszcze nikt nigdy nie złapał jej na makijażowej wpadce. Chyba wspólnie doszliśmy do wniosku, że poradom Priscilli Ono możemy spokojnie zaufać.

Priscilla dołączyła do zespołu Rihanny w 2017 roku, kiedy to wspólnie wypuściły na rynek z hukiem Fenty Beauty. To ona doradza Artystce również w wyborze kreacji na czerwony dywan i mniejsze wyjścia. I to ona dba o jej nienaganny i zawsze modny makijaż.

ZOBACZ TEŻ: OMG! RIHANNA POZBYŁA SIĘ BRWI! NADCHODZI WIELKI TREND W STYLIZACJI!

W ostatni wywiadzie dla jednego z magazynów, makijażystka przyznała, że ma swój sposób na naturalne wydobywanie blasku ze skóry Rihanny. Uważa, że wykorzystywanie tego co dała nam matka natura i dbanie o siebie to podstawa.

Jej trick to mieszanie 3 kropel olejku do twarzy CAUDALIE Premier Cru Precious Oil (który kupisz TUTAJ ) z bazą do cieni Pro Filt’r od Fenty Beauty (znajdziesz ją w Sephorze ). Podobno traktuje to jako bazę pod makijaż, który nigdy nie zawodzi i prezentuje się naprawdę świetnie. Dodatkowo, użycie obu produktów zapobiega wysuszaniu skóry przez silne kosmetyki do makijażu.

To co, próbujemy?