Kosmetyki Mixa, które od niedawna królują na sklepowych półkach, to bez wątpienia ekspert od wrażliwej skóry. Potwierdza to ambasadorka marki, francuska top modelka – Estelle Lefébure.

Jak zaczęła się Twoja przygoda z marką Mixa?
To długa i piękna historia, która rozpoczęła się w 1996 roku. Czuję się silnie związana z ta marką. Podczas tych 17 lat współpracy miałam okazję spotkać wyjątkowych ludzi, co nie zdarza się często w moim zawodzie. Kosmetyki marki wyróżnia wysoka jakość i dobroczynne działanie na skórę, a ich formuły są nieustannie udoskonalane. Powstają kolejne linie kosmetyków, np. seria Regeneracja.

Dla wielu kobiet twoja twarz symbolizuje naturalne piękno i wrażliwość. Co decyduje o ludzkiej wrażliwości?
To dość filozoficzne pytanie. Myślę, że ze swojej natury jesteśmy wrażliwi. Dla mnie ważne jest wszystko, co tworzy nasz świat – ludzie, zwierzęta, natura. Jestem wrażliwa na niesprawiedliwość, krzywdę, zwłaszcza znęcanie się nad dziećmi i niszczenie naszej planety.

Troska o skórę, zwłaszcza delikatną, wrażliwą wymaga czasu. Jak go znalazłaś, jednocześnie dbając o swoją karierę i rodzinę?
Codzienna pielęgnacja nie zajmuje mi wiele czasu. Rano i wieczorem dokładnie oczyszczam skórę i nawilżam. Dziś większość kobiet pracuje, jednocześnie dba o rodzinę., ale także swój wygląd i dobre samopoczucie. Myślę, że to po prostu kwestia dobrej organizacji.

Na czym polega sekret pięknej skóry?
Liczy się nie tylko pielęgnacja, ale tryb życia. Ja staram się żyć w zgodzie z naturą. Nie palę, nie piję, jem głównie naturalne produkty, szczególnie dużo warzyw, owoców i to ma wpływ na wygląd mojej skóry!

A jak Ty radzisz sobie ze swoją wrażliwością?
Weź udział w akcji organizowanej przez Cosmo i wygraj 1 z 10 zestawów kosmetyków marki Mixa (widoczny na poniższym zdjęciu). Nagrodą główną jest reportaż w Cosmo, w którym będziesz miała okazję pokazać swój świat, bliskich, przyjaciół i opowiedzieć o wrażliwych momentach!

Co zrobić? Opisz sytuację ze swojego życia, gdy wrażliwość wzięła górę – zinterpretuj to bazując na swoim doświadczeniu.

Wypowiedź wraz ze swoim zdjęciem wyślij na adres [email protected].
Termin nadsyłania odpowiedzi mija 8 października.

Nagroda główna: reportaż w Cosmo, w którym będziesz miała okazję pokazać swój świat, bliskich, przyjaciół i opowiedzieć o wrażliwych momentach!

Dodatkowo 10 najciekawszych wypowiedzi nagrodzimy zestawami kosmetyków Mixa.

Gdy wrażliwość bierze górę