Chociaż nowy rok dopiero się rozpoczął w rodzinie Kardashian/Jenner już nie brakuje kolejnych kontrowersji. Tym razem cała uwaga skupiła się wokół najmłodszej z celebrytek Kylie Jenner. A ściślej wokół jej nowej fryzury.

Kylie Jenner opublikowała na Instagramie zdjęcie z jednej z sesji zdjęciowych, na którym pozuje w platynowych blond włosach i specyficznej fryzurze. To właśnie upięcie włosów w charakterystyczne warkoczyki stało się powodem zamieszania. Głównym zarzutem, z którym spotkała się celebrytka było zawłaszczenie kulturowe afroamerykańskiej społeczności.

Manicure Kylie Jenner. Leopard French robi furorę w sieci!

Tak bardzo chcę być czarną kobietą – napisał ironicznie jeden z użytkowników Twittera, zamieszczając zdjęcie Kylie.

Kylie widząc zamieszanie zdecydowała się wykasować zdjęcie z mediów społecznościowych, jednak fotograf oraz makijażystka odpowiedzialni za sesję zdjęciową zachowali fotografię, twierdząc przy tym, że główną inspiracją do stworzenia sesji nie była społeczność afroamerykańskich kobiet, tylko jedna z czołowych gwiazd muzyki pop – Gwen Stefani,

Siostry Kardashian mają piękną kuzynkę. Jest podobna do Kylie Jenner

To nie pierwszy raz, gdy rodzina Kardashian musi mierzyć się z podobną krytyką. Kilka miesięcy temu Kim Kardashian wzięła udział w sesji zdjęciowej do 7Hollywood. Na fotografii, która stała się jednocześnie okładką magazynu, jej skóra jest zdecydowanie ciemniejsza niż zwykle, co również nie umknęło uwadze internautów.