Kiedy robi się gorąco, chcemy mieć swoje kobiece sposoby na orzeźwienie – na luzie, smaczne, lekkie, atrakcyjne i wygodne. Jesteśmy spragnione małych wakacyjnych rytuałów. To może być poranna kawa w parku, spontaniczny kieliszek wina po pracy, popołudnie z książką na tarasie, wieczór we dwoje bez żadnego planowania. Ot tak, po prostu. W takich chwilach zdarza nam się pomyśleć: mam ochotę na kieliszek lekkiego orzeźwiającego wina, ale nie chcę otwierać całej butelki. Wyzwanie podjęło Fresco!

Nowość: Fresco Mini w mniejszych butelkach

Wino już otwarcie staje w szranki z piwem. Niewielka butelka wina daje nam dużo większą wolność. Kiedy znajomi wpadają na działkę, każdy może wybrać to, na co ma ochotę. Możemy np. otworzyć osiem różnych mini Fresco i cieszyć się różnorodnością smaków, kolorów, a nawet stylu wina!

Najlepszym dowodem na to, że wino może być niezobowiązujące, orzeźwiające i szalone jak kraftowe piwo jest konkurs Fresco „Wszystko dla orzeźwienia”, w którym można wygrać wycieczkę na Zanzibar dla dwóch osób i wakacyjne nagrody dnia: torby O-BAG, aparaty Instax mini 70, opaski smartwatch XIAOMI Mi-Watch i głośniki JBL.

A oto zadanie konkursowe. Nie bez przyczyny jest całkiem prowokujące: „Napisz albo pokaż na zdjęciu lub w filmie, co Ty zrobisz dla orzeźwienia”. Liczy się kreatywność, poczucie humoru, świeżość i autentyczność. Lato sprzyja szalonym pomysłom!

Na wakacyjny wypad ze znajomymi możecie zabrać wiele wariantów Fresco. Naszymi ulubieńcami są trzy poniższe!

Na hamaku będziemy bujać w obłokach z kieliszkiem Fresco Frizzante Rose. Delikatne bąbelki o smaku świeżo zebranych malin planujemy sączyć z kilkoma kostkami lodu lub mrożonymi truskawkami. A kiedy poczujemy głód, sięgniemy po kruchą tartę z owocami!

Organizując piknik na dachu, nie tylko zadbamy o muzykę, gry planszowe i aranżację przestrzeni: dywan, rośliny doniczkowe, lampiony oraz kosz wiklinowy z serem, bagietką, oliwkami, humusem i owocami. Patrząc na miasto z góry, będziemy przekornie cieszyć się smakiem prosto z letniego ogrodu – brzoskwini i mango. Wszystko dzięki Fresco Frizzante Mango & Pesca. Słodycz owoców, lekkie bąbelki idealnie zaostrzą apetyt na piknik.

Decydując się na noc pod gwiazdami w samym środku gęstego lasu albo na pomoście nad jeziorem, do śpiwora zabierzemy Fresco Semi Sweet Red. Sprawdzi się też przy ognisku i podczas wieczornych opowieści. Kieliszek wina o łagodnym smaku będzie fantastyczną propozycją na koniec dnia pełnego wakacyjnych pozytywnych emocji.

To jak, odważycie się pokazać swoje sposoby na letnie orzeźwienie?