Seksapil (z ang. sex appeal, sexappeal) to niezwykle ulotne i delikatne pojęcie. Można nim nazwać atrakcyjność zewnętrzną, związaną przede wszystkim z wyglądem ciała, ale także z zapachem, tonem głosu, sposobem poruszania się, gestykulacji, zachowaniem. Seksapil to sposób, w jaki, my kobiety, komunikujemy się z drugim człowiekiem. To podświadomy element całej osobowości kobiety, zdecydowanie przyciągający mężczyzn.

Seksapil jest wreszcie niekwestionowaną bronią kobiecą, ułatwiającą manipulację mężczyzną. I nie mówimy tu o walorach wizualnych. Ubranie, makijaż, fryzura to ładne opakowanie, ale nie odzwierciedli stanu umysłu, poczucia własnej wartości czy miłości do własnego ciała. Nie od dziś wiadomo przecież, że to, jak same siebie postrzegamy, wpływa na to, jak patrzą na nas mężczyźni.

Świadomość bycia atrakcyjną odgrywa bowiem, jeśli nie kluczową, to bardzo ważną rolę. Kobieta, która potrafi gestem, spojrzeniem albo zwyczajnie słowem zdobyć przychylność innych, jest postrzegana za mającą w sobie to… „coś”.

Czym więc jest to „coś”, popularnie nazywane seksapilem?

Seksuolodzy twierdzą, że to wszystko przez feromony. To właśnie one, naturalnie wydzielane przez nasze ciało, pełnią rolę wabików seksualnych. Nawet jeśli kobieta jest fizycznie nieatrakcyjna, lecz wytwarza dużą ilość feromonów, ma ogromne powodzenie u mężczyzn. Dlaczego? Bo feromony wyzwalają pozytywne emocje w niej i w osobach przebywających w jej otoczeniu. To właśnie one działają na podświadomość partnera, powodują, że staje się otwarty, bezpośredni, gotowy na rzeczy, których nie byłby w stanie zrobić bez obecności feromonów. Feromony podkreślają więc naturalny seksapil, który w rzeczywistości drzemie w każdej kobiecie. Ty sama stajesz się bardziej pewna siebie, towarzyska i przebojowa.

Niektóre kobiety używają feromonów, ponieważ czują się niezauważane wśród ludzi, są wstydliwe lub chciałyby, aby mężczyźni bardziej się nimi interesowali. Dzięki feromonom każda kobieta doświadcza swojej atrakcyjności poniekąd w zupełnie innym wymiarze. Po ich użyciu odczujesz nie tylko zwiększone zainteresowanie ze strony mężczyzn, ale tak naprawdę pomogą Ci w każdej sferze Twojego życia, w której dochodzi do kontaktu z drugim człowiekiem. Niezależnie od płci oraz wieku. Feromony wpływają bowiem na każdą osobę, która znajduje się pod ich wpływem.

Pamiętaj, że seksapil to nie tylko ciało, ale i psychika. Tkwi w każdej kobiecie, trzeba go tylko w sobie odkryć. Po użyciu feromonów stajemy się nie tylko bardziej przyjazne, wrażliwe, ciepłe, miłe i pewne siebie, ale przede wszystkim bardziej atrakcyjne seksualnie. Efekt jest natychmiastowy i widoczny wśród osób, które spotykamy po raz pierwszy, jak i wśród dawnych znajomych.

Dowody naukowe

Ostatnie badania dowiodły, że feromony rzeczywiście zwiększają atrakcyjność kobiet w oczach mężczyzn i intensyfikują podniecenie seksualne aż o 200% w porównaniu do placebo! (zobacz wyniki badań naukowych). Dlatego są popularne, nie tylko wśród mężczyzn. 42% naszych kientów to właśnie kobiety!

Mężczyźni pod kontrolą

Możesz w to wierzyć lub nie, ale feromony sprawią, że będziesz olśniewać ludzi swoim blaskiem. Feromony to najprościej ujmując – „zapach kobiety”. Seksapil „w płynie”. Zyskasz niesamowite powodzenie w kontaktach osobistych. Jeśli więc pragniesz mieć kontrolę nad mężczyznami, sprawdź feromony!

Czy feromony to tylko uwodzenie?

Produkty feromonowe przydają się nie tylko w uwodzeniu, ale i w pracy lub w codziennym kontakcie z innymi ludźmi – podczas zdawania egzaminów, w pracy, podczas ważnej rozmowy biznesowej czy też podczas załatwiania ważnych spraw w urzędach.

Nie musisz nam jednak wierzyć – sprawdź na własnej skórze jak będą działać feromony na otaczających Cię mężczyzn!

KLIKNIJ TUTAJ – wybierz feromony idealne dla Ciebie i podkreśl swój seksapil