Zadbana i perfekcyjnie ułożona fryzura to marzenie każdego. Co obowiązuje w tym sezonie? BaByliss Paris zaprezentował właśnie najnowsze trendy w stylizacji włosów z wykorzystaniem ich najnowszych urządzeń.

W nowoczesnym otoczeniu salonu TEN Łukasza Mazolewskiego na Saskiej Kępie, zaprezentowano najnowsze funkcjonalności produktów BaByliss Paris przeznaczonych do codziennej stylizacji włosów. Ideą spotkania była edukacja uczestników w zakresie nowoczesnych form stylizacji włosów, dzięki użyciu wysokiej klasy rozwiązań technicznych. Zaprezentowano urządzenia przeznaczone do strzyżenia oraz stylizacji fryzur, oparte na innowacyjnych rozwiązaniach technologicznych, dostępnych od teraz dla wszystkich.

Feel like a star - poczuj się jak gwiazda

Każdy z uczestników wydarzenia mógł poczuć się jak gwiazda, dzięki wsparciu obecnych na wydarzeniu stylistów fryzur, którzy udzielali uczestnikom spotkania porad, jak stworzyć wyjątkowe stylizacje oparte na najmodniejszych trendach w nadchodzącym sezonie.

W praktyce zaprezentowano także wszystkie funkcjonalności najnowszych produktów BaByliss Paris.

Feel like a star - poczuj się jak gwiazda

Podczas spotkania można było także poddać się stylizacji – specjaliści BaByliss Paris zaprezentowali możliwości produktów i najnowsze trendy także na gościach specjalnych wydarzenia. Efekty ich pracy to niesamowite stylizacje Anny Muchy, Marceliny Zawadzkiej oraz znanej vlogerki urodowej StylizacjeTV. Na prezentacji nowości BaByliss Paris pojawiła się także Maja Sablewska, Łukasz Jakóbiak oraz Ambasadorka marki BaByliss Paris – Agnieszka Cegielska.

Feel like a star - poczuj się jak gwiazda

O firmie BaByliss Paris

Wszystko zaczęło się od lokówki. Dziś marka mieszcząca się nadal pod Paryżem i niedawno świętująca swoje 50 urodziny, nieustannie wprowadza udoskonalenia i innowacje technologiczne, dzięki którym nasze włosy stają się jeszcze piękniejsze. Obecnie największym bestsellerem jest lokówka automatyczna – niezwykle prosta i intuicyjna w obsłudze. BaByliss Paris ma swoje korzenie w profesjonalnym fryzjerstwie za sprawą marki BaByliss Pro. Praca ze stylistami fryzur pozwoliła rozwinąć linię profesjonalnych produktów, które łączą w sobie nowoczesną technologię i design. Wieloletnie doświadczenie w pracy z włosami pozwoliło firmie BaByliss PRO osiągnąć pozycję lidera w produkcji profesjonalnego sprzętu fryzjerskiego oraz profesjonalnych kosmetyków do włosów. Lokówki, prostownice, suszarki oraz kosmetyki stylizujące i pielęgnacyjne od lat służą fryzjerom w salonach urody na całym świecie. W roku 1995, marka BaByliss Paris została włączona do Grupy Conair, również rodzinnego biznesu z tradycjami i historią. Ten historyczny krok był bodźcem do nowego tempa wzrostu i pozwolił grupie pozyskiwać od początku XXI wieku globalną pozycję lidera w dziedzinie urządzeń do stylizacji włosów. Najważniejsze dla marki jest ich francuskie dziedzictwo, kreatywność i innowacyjność, dzięki której włosy stają się piękniejsze dzień po dniu. Firma BaByliss nie zapomina również o mężczyznach. Marka BaByliss For MEN ma w portfolio także męski asortyment: trymery do zarostu, maszynki do strzyżenia, multitrymery wielofunkcyjne oraz mini trymery w sztyfcie.

Feel like a star - poczuj się jak gwiazda