Jennifer Coolidge to jedna z najjaśniej błyszczących gwiazd serialu „Biały Lotos”. Aktorka wcielająca się w postać trwoniącej majątek Tanyi McQuoid właśnie przeżywa swój wielki moment w Hollywood. Jej gorąca przemowa na rozdaniu Złotych Globów tylko potwierdziła wrodzony talent komediowy. Coolidge dobrze wie, jak zjednać sobie tłumy, dlatego fani serialu nie mogą pogodzić się ze stratą tak barwnej postaci (wiadomo już, że nie wystąpi w 3. sezonie Białego Lotosu). Aby w jakimś stopniu uhonorować jej pamięć pojawił się pomysł, aby przedłużyć jej historię, wprowadzając do fabuły nową postać – mocno nawiązującą do ukochanej Tanyi.

Gwiazdy serialu Biały Lotos współpracują z Kim Kardashian. Wystąpiły w walentynkowej kampanii SKIMS

Biały Lotos sezon 3: czy Pamela Anderson dołączy do obsady?

Miłośnicy serialu chcą, aby w 3. sezonie do obsady dołączyła gwiazda lat 90. – Pamela Anderson. Wszystko za sprawą postu na Twitterze udostępnionego przez dziennikarkę Tarę Watson. Jedyną rzeczą, która uzdrowi naszą zepsutą kulturę, jest obsada Pameli Anderson w następnym sezonie „Białego Lotosu” jako pogrążonej w żałobie siostry Jennifer Coolidge – napisała kilka tygodni temu. Jej post szybko zyskał aprobatę miłośników serialu i otrzymał ponad 2280 retweetów.

A na tym nie koniec. Medialna burza rozszalała się na dobre po tym, jak reporter Entertainment Tonight zapytał Jennifer Coolidge co myśli o tym pomyśle podczas tegorocznej gali SAG Awards. Chyba nikogo nie zdziwi, fakt, że serialowa Tanyia była tym absolutnie zachwycona, ponieważ jest wielką fanką Słonecznego Patrolu. Podczas rozmowy wyjaśniła: Och, wow! Właśnie niedawno widziałam dokument Pam i zadzwoniłam do 100 osób, aby go obejrzały. Przysięgam na Boga, wszyscy zareagowaliśmy tak samo – to po prostu niesamowite. W końcu dostajesz prawdziwą historię, a ona ma teraz wielki powrót. Okazuje się, że pomysł ten spodobał się również Pameli. Gwiazda była niedawno gościem programu The Drew Barrymore Show, w którym opowiadała o najnowszym dokumencie Pamela: Historia miłosna. Wówczas przyznała, że chętnie dołączyłaby do obsady Białego Lotosu. Twórca serialu Mike White jeszcze nie odniósł się do tej propozycji.