Gdyby nie to, że Khloe Kardashian sama regularnie publikuje zdjęcia córki w mediach społecznościowych, można byłoby stwierdzić, że stara się wychować dziecko z dala od wścibskich oczu kamer i aparatów. Niestety pokazując zdjęcia True, musi liczyć się krytyką internautów z całego świata. Niedawno udostępniła kilka filmów z córeczką. Hejterzy skrytykowali to, co jej zrobiła.

Według doniesień mediów, 27 czerwca celebrytka obchodziła swoje 34. urodziny. Z tej okazji postanowiła podzielić się z fanami bogatą relacją na Instagramie. W kilku filmach pojawiła się również malutka True z przebitymi uszami. To właśnie one oburzyły internautów.

ZOBACZ TEŻ: WIELKA METAMORFOZA KHLOE KARDASHIAN! OD NIEZBYT URODZIWEJ, PULCHNEJ DZIEWCZYNY..

Błyszczące kolczyki w uszach dziewczynki nie przypadły do gustu fanom rodziny. Według nich Khloe nie powinna przebijać uszu córki w tak młodym wieku. To nie jedyny szczegół, który pobudził wyobraźnię komentujących. Kilka dni temu na palcu celebrytki zauważono bowiem ogromny brylant. Plotki o zaręczynach z Tristanem Thompsonem wirują w powietrzu od kilku tygodni. Czy pierścionek na lewej dłoni je potwierdza?

Wielu fanów krytykuje decyzję celbrytki. Wielu z nich twierdzi, że nie powinna decydować się na zaręczyny z mężczyzną, który tak potwornie ją zranił. Według doniesień anonimowych informatorów, od kiedy zdrada mężczyzny ujrzała światło dzienne, para pracuje nad związkiem.

ZOBACZ TEŻ: KHLOE KARDASHIAN UDZIELA PORAD URODOWYCH. DERMATOLODZY BIJĄ NA ALARM!

Co o tym sądzicie?

Fani krytykują Khloe Kardashian! To, co zrobiła dziecku, jest niedopuszczalne!

Fani krytykują Khloe Kardashian! To, co zrobiła dziecku, jest niedopuszczalne!