Delikatna opalenizna świetnie zmienia wygląd naszego ciała. Opalone ciało wygląda na chudsze, lepiej wymodelowane i bardziej atrakcyjne. Nic więc dziwnego, że wszyscy tak chętnie używają samoopalaczy, mimo, że eksperci przestrzegają przed złymi stronami zdrowotnymi takich rozwiązań. Tak jak kobieta, której opalona stopa stała się hitem internetu.

ZOBACZ TEŻ: PRZESADZIŁAŚ Z OPALANIEM? TA KOBIETA POKAZAŁA, JAK REDUKUJE BOLESNE OPARZENIA!

Jak donosi portal Allure, „wypadek” kobiety został udokumentowany przez Julesa Von Heppa, który wrzucił zdjęcie kobiety do internetu. Wygląda na to, że klientka włożyła skarpetkę, którą wcześniej… nałożyła samoopalacz na skórę. To prawdopodobnie dzięki temu jedna stopa wygląda jakby była poparzona. Szczególnie w zestawieniu z białą kostką.

Sama zainteresowana opisała zdjęcie w ten sposób:

Używałam tej jednej skarpetki jako maseczki do opalania i zupełnie o tym zapomniałam! Rano wstałam o 5:00 i włożyłam ją, by pójść na siłownię. MASAKRA!

style=”overflow:hidden;”>

Na szczęście Jules jest producentem produktu, który minimalizuje efekty zbyt mocnej opalenizny. I mimo, że trochę współczujemy kobiecie, to musicie przyznać, że to dość zabawna sytuacja.

ZOBACZ TEŻ: 5 SPOSOBÓW NA SZYBKIE WYRÓWNANIE OPALENIZNY (FOTO)

Zdarzyło Wam się szukać sposoby na zbyt mocną opaleniznę?