Znana i popularna trenerska fitness Ewa Chodakowska promuje w mediach społecznościowych ofertę swojego zestawu cateringowego. Dieta pudełkowa na 60 dni to kwota rzędu ponad 5 tysięcy złotych. Influencerka proponuje pakiet… na kredyt.

Pomysł założycielki firmy “Be Diet Catering” wzbudził wiele kontrowersji, a w internecie kipi od negatywnych komentarzy.

Dieta bez cukru. Dlaczego warto i jak przestać osładzać sobie życie?

Ewa Chodakowska proponuje dietę pudełkową na… kredyt

Od lat celebrytka zmienia życie wielu Polek. Znana jest nie tylko jako trenerka fitness, blogerka czy influencerka. Bardzo dobrze radzi sobie również prowadząc biznes i wykorzystując do tego media społecznościowe. Na Instagramie Chodakowską obserwuje ponad 2 miliony użytkowników, podobnie jest na Facebooku.

Kilka dni temu za pośrednictwem social mediów zaproponowała najnowszy produkt ze swojej firmy cateringowej “Be Diet Catering”. Chodzi o dietę pudełkową i pakiet “Metamorfoza” na dwa miesiące za jedyne… 5388 złotych. Nic w tym dziwnego, gdyby nie to, że Ewa Chodakowska wychodzi na przeciw oczekiwaniom swoich klientów i proponuje im… kredyt.

Trenerka przyznała, że to oferta skierowana do tych osób, które nie mogą sobie pozwolić na jednorazowy koszt diety pudełkowej. Teraz mogą zrobić to w wygodny sposób i rozłożyć finansowanie na 12 rat w wysokości 449 zł na miesiąc.

Nie stać cię na dietę pudełkową? Ewa Chodakowska w ogniu krytyki za pomysł z ratami

W obecnych czasach pomysł kupowania jedzenia… na raty spotkał się z ostrą reakcją internautów. Jedzenie na raty… Tego jeszcze nie było! – pisze jedna z osób. Jem dwa miesiące – płacę cały rok? Dobrze zrozumiałam? – komentuje kolejna z użytkowniczek.

Jak zapowiedziała Ewa osoby, które zdecydują się na pakiet “Metamorfoza” będą codziennie otrzymywały specjalnie dobrane dania do własnych potrzeb kalorycznych. Ponadto w ofercie znalazł się dostęp do platformy Be Active TV, konsultacja dietetyczna oraz książka “90 dni – Zaprojektuj swoje jutro”.