Ewa Chodakowska jest jedną z tych osób, które w Polsce starają się zarażać szeroko pojęte społeczeństwo pozytywnym podejściem do życia oraz szerokim uśmiechem. Znana ze swoich skutecznych ćwiczeń oraz produktów dietetycznych, trenerka stara się bardzo dbać nie tylko o swoją figurę, lecz także urodę. Tym razem zabiegana Chodakowska znalazła trochę czasu dla włosów, które ścięła na uroczego loba. Zobacz, jak wygląda teraz!

ZOBACZ TEŻ: EWA CHODAKOWSKA SIĘ TŁUMACZY? „HOTEL W MALDIVES SAM SIĘ DO NAS ZGŁOSIŁ…”

Trenerka pochwaliła się zmianą fryzury na swoim instagramie. Jej najbardziej zagorzali fani wiedzą jednak, że największa zmiana na głowie Ewy nastąpiła jeszcze w marcu, bo to wtedy obcięła włosy na krótsze. Do tej pory bardzo mocno trzymała się długiego, końskiego kucyka oraz miodowego koloru. Poprzednia fryzura doczekała się jednak dodatkowego cięcia a włosy do ramion zmieniły się w uroczego loba.

Zmienił się również sposób stylizacji włosów. Do tej pory Ewy poddawała je nieustannemu kręceniu, nadając im hollywoodzki wygląd. Teraz lob zyskał również inną stylizację – trenerka zdecydowanie stawia na proste włosy, które mocno podkreślają jej kości policzkowe oraz szczupłą twarz.

ZOBACZ TEŻ: Chodakowska, Radwańska, Fit Lovers na konferencji Go Activ Show

Fani nie kryją zachwytu nad nową fryzurą. Pod zdjęciem pojawiła się masa pozytywnych komentarzy.

Ale sztos! Też tak chcę!

style=”overflow:hidden;”>

Ewa, jak ślicznie. No cudowna!

style=”overflow:hidden;”>

Tak mi się spodobała twoja fryzura, że też ścięłam swoje długie włosy na taką samą długość.

style=”overflow:hidden;”>

Jak Wam się podoba nowa fryzura Ewy?