Ewa Chodakowska jest jedną z tych osób, które w Polsce starają się zarażać szeroko pojęte społeczeństwo pozytywnym podejściem do życia oraz szerokim uśmiechem. Znana ze swoich skutecznych ćwiczeń oraz produktów dietetycznych, trenerka stara się bardzo dbać nie tylko o swoją figurę, lecz także urodę. Tym razem zabiegana Chodakowska znalazła trochę czasu dla włosów, które ścięła na uroczego loba. Zobacz, jak wygląda teraz!

ZOBACZ TEŻ: EWA CHODAKOWSKA SIĘ TŁUMACZY? „HOTEL W MALDIVES SAM SIĘ DO NAS ZGŁOSIŁ…”

Trenerka pochwaliła się zmianą fryzury na swoim instagramie. Jej najbardziej zagorzali fani wiedzą jednak, że największa zmiana na głowie Ewy nastąpiła jeszcze w marcu, bo to wtedy obcięła włosy na krótsze. Do tej pory bardzo mocno trzymała się długiego, końskiego kucyka oraz miodowego koloru. Poprzednia fryzura doczekała się jednak dodatkowego cięcia a włosy do ramion zmieniły się w uroczego loba.

Zmienił się również sposób stylizacji włosów. Do tej pory Ewy poddawała je nieustannemu kręceniu, nadając im hollywoodzki wygląd. Teraz lob zyskał również inną stylizację – trenerka zdecydowanie stawia na proste włosy, które mocno podkreślają jej kości policzkowe oraz szczupłą twarz.

ZOBACZ TEŻ: Chodakowska, Radwańska, Fit Lovers na konferencji Go Activ Show

Fani nie kryją zachwytu nad nową fryzurą. Pod zdjęciem pojawiła się masa pozytywnych komentarzy.

Ale sztos! Też tak chcę!

Ewa, jak ślicznie. No cudowna!

Tak mi się spodobała twoja fryzura, że też ścięłam swoje długie włosy na taką samą długość.

Jak Wam się podoba nowa fryzura Ewy?