Dziennikarka magazynu Glamour – Carole Radziwiłł – była zszokowana wyglądem osoby, z którą miała przeprowadzić wywiad – Evy Longorii Parker.

Włosy do ramion w nieładzie, brak makijażu, niemodna bluzka, spodnie do połowy łydki skracające nogi , trampki i spora nadwaga – tak wygląda kobieta ogłoszona jedną z najseksowniejszych na świecie?!

Oczywiście, był to wygląd nie Evy, a Gabrielle Solis – granej przez nią bohaterki w Gotowych na wszystko, gdyż wywiad przeprowadzany był w przerwie między zdjęciami do najnowszych odcinków serialu.

– Mam na sobie specjalny pogrubiający kombinezon – wyjaśniła Eva, dementując plotki o przybraniu na wadze. – Niestety, żyjemy na świeczniku, więc nasze wahania wagi urastają do rangi problemu narodowego.

Aktorka zdradza też powód, dlaczego grana przez nią była modelka przestała o siebie dbać: – Gabrielle przestała przejmować się swoim wyglądem, gdyż poświęciła się zajmowaniu niewidomym mężem Carlosem i swoimi dziećmi(!).

Przyznaje też, że tęskni do szykownej Gabi: Nie jestem fanką takich spodni, skracają mi nogi – mówi Eva. – Na szczęście moja bohaterka niedługo znowu będzie piękna i zadbana.

Na okładce magazynu śliczna latynoska pozuje w bardzo prostym stroju – białym t-shircie i dżinsach. Widzieliśmy Evę na lepszych zdjęciach, ale taki naturalny wizerunek też nam się podoba.

A jakie jest Wasze zdanie?

 Eva Longoria dla Glamour