Estee Lauder, znana kosmetyczna marka, coraz bardziej się rozkręca. Ostatnio pisałyśmy Wam, że do grona nowych ambasadorek dołączyła Karlie Kloss, a już dzisiaj przychodzimy z kolejnym gorącym nazwiskiem. Tym razem mowa o pewnej wschodzącej gwieździe modelingu. Jesteście ciekawe, o kim mowa?

ZOBACZ: ESTÉE LAUDER MA NOWĄ AMBASADORKĘ! ŚWIETNY WYBÓR!

Do grona ambasadorek, wśród których znajdują się Misty Copeland, Kendall Jenner, Karlie Kloss, Yang Mi, Carolyn Murphy, Hilary Rhoda, Joan Smalls, Fei Fei Sun i Gabriella Wilde, dołączyła wczoraj…

… Grace Elizabeth!

“Mamy zaszczyt powitać Grace w rodzinie Estée Lauder” – ogłosił Stephane de La Faverie, Global Brand President Estée Lauder. “To niezwykle nowoczesna i piękna dziewczyna, która odświeży ponadczasowy styl i aspiracje Estée Lauder. Ta obdarzona fantastycznym poczuciem humoru młoda kobieta, która szturmem zdobyła świat mody nada naszej marce całkiem nowy wymiar.”

“Bardzo się cieszę, że będę reprezentować Estée Lauder” – deklaruje Grace Elizabeth. “Zawsze pasjonowałam się kosmetykami i pielęgnacją urody, a współpraca z kultową marką jest niczym spełnienie marzeń. Nie mogę się już doczekać pierwszej kampanii!”

A na kampanię z udziałem Grace wcale nie trzeba będzie długo czekać, bo ta ujrzy światło dzienne już w lipcu. Myślicie, że panna Elizabeth sprawdzi się w tej roli?

ZOBACZ: NAJSŁYNNIEJSZE MODELKI ŚWIATA W JEDNEJ KAMPANII. NIE ZOBACZYMY CHYBA JUŻ NIC LEPSZEGO

Dobry wybór?

Estee Lauder ogłasza kolejną nową twarz! Ambasadorką wschodząca gwiazda...