Estee Lauder uwielbia współpracować ze znanymi i pięknymi modelkami. Dowodem na to może być m.in. Kednall Jenner, która związana jest z marką już od kilku lat, a także Joan Smalls czy Constance Jablonski. Do grona „armii Estee Lauder” dołączyło właśnie kolejne gorące nazwisko. Mowa oczywiście o…

ZOBACZ: VICTORIA BECKHAM STWORZYŁA WŁASNĄ LINIĘ KOSMETYKÓW

… Karlie Kloss! Karlie zadebiutuje w kampaniach jesiennych marki Estee Lauder, jak również będzie współpracować z marką w zakresie Digital Beauty Content oraz Kode With Klossy.

– Karlie to nowoczesna Estée i bardzo się cieszymy mogąc przywitać ją w rodzinie Estée Lauder – powiedział Stephane de La Faverie, Global Brand President, Estée Lauder. – Karlie osiągnęła niesamowity sukces dzięki ciężkiej pracy, wdzierając się jak burza do świata mody, potem stając się osobowością medialną i telewizyjną, a w końcu pomagając młodym kobietom stać się w przyszłości liderami technologicznymi. Jej pasja dla piękna, wyjątkowy głos i globalna obecność w mediach społecznościowych pomoże nam dalej inspirować kobiety na całym świecie.

Kontrakt z Estee Lauder to kolejny bardzo ważny krok w karierze modelki.

– Dołączenie do rodziny Estée Lauder to spełnienie moich marzeń – powiedziała Karlie Kloss. – Inspiruje mnie historia i wartości marki – począwszy od ducha przedsiębiorczości samej Estée aż po zaangażowanie firmy w tworzenie najlepszych produktów dla kobiet na całym świecie. Jestem bardzo dumna i zaszczycona, że dołączam do tak wyjątkowej marki.

ZOBACZ: KOLEJNY SUKCES POLSKIEJ MARKI MAKIJAŻOWEJ

Nie możemy doczekać się kampanii, a Wy?

Estée Lauder ma nową ambasadorkę! Świetny wybór! (FOTO)