Emma Roberts to gwiazda, która dołącza do klubu różowych włosów. I choć metamorfoza jest wyłącznie chwilowa, jej włosy w kolorze gumy balonowej prezentują się rewelacyjnie. Na Insta Stories aktorka pochwaliła się metamorfozą, od razu ujawniając, dlaczego podjęła taką decyzję.

Zamieszczony przez aktorkę hasztag #ParadiseHills nawiązuje do nazwy jej najnowszego filmu. Dziewczyna poddała się metamorfozie, gdyż wymagała od niej tego rola. Aktorka miewała w przeszłości podobne przemiany. Była między innymi blondynką i brunetką, ale odważyła się również na kolor rudy.

ZOBACZ TEŻ: LUCY HALE PRZEFARBOWAŁA WŁOSY NA RÓŻOWO! WYGLĄDA REWELACYJNIE!

W Paradise Hills Roberts zagra postać Umy, córki zamożnego biznesmena, która zostaje porwana i wysłana do zakładu psychiatrycznego na odizolowanej wyspie. Choć kolor gumy balonowej w trendach fryzjerskich funkcjonuje już od dawna, wygląda na to, że w najbliższym czasie nigdzie się nie wybiera.

Na taką koloryzację decyduje się coraz więcej gwiazd w tym Katy Perry oraz Hailey Baldwin. Jeśli chodzi o Emmę, w najbliższym czasie będziemy informować Was o dalszych losach jej włosów.

ZOBACZ TEŻ: HAILEY BALDWIN PRZEFARBOWAŁA WŁOSY! WYBRAŁA KOLOR POKOLENIA MILLENIALSÓW!

Podoba się Wam?

Emma Roberts przeszła drastyczną metamorfozę! Ten kolor wciąż jest trendy!

Emma Roberts przeszła drastyczną metamorfozę! Ten kolor wciąż jest trendy!