Emily Ratajkowski spodziewa się pierwszego dziecka. Z tej okazji wzięła udział w przepięknej i odważnej sesji zdjęciowej, która upamiętni okres ciąży. Modelka pochwaliła się efektami na Instagramie. Jest bardzo odważnie! Pod zdjęciami pojawiło się mnóstwo ciepłych komentarzy i komplementów!

Fantastyczny, chociaż mało znany sposób na pękające naczynka i trądzik. Pokochasz go od razu!

Emily Ratajkowski spodziewa się dziecka

Emily i jej mąż Sebastian Bear-McClard wyczekują na narodziny swojego pierwszego dziecka. Kiedy ogłosili nowinę, modelka coraz chętniej zaczęła pokazywać się w stylizacjach podkreślających jej rosnący ciążowy brzuszek. Jednakże postanowiła pójść krok dalej i zapozowała w przepięknej nagiej ciążowej sesji. Zdjęcia są przepiękne i odważne. Efektami pochwaliła się na swoim Instagramie, na którym obserwuje ją niemalże 30 milionów fanów.

Agnieszka Kaczorowska wspomina o zmianach podczas ciąży. „Może ktoś pomyśli sobie, że to mało skromne…”

Coraz modniejsze ciążowe sesje

Na sesje ciążowe decyduje się coraz więcej osób. Jest to przepiękna i artystyczna forma upamiętnienia tego wyjątkowego czasu oraz oczekiwania na narodziny. Już nie tylko celebrytki, ale także inne osoby na co dzień decydują się na wykonanie tego typu zdjęć. Emily Ratajkowski postawiła na odważne wydanie – zdecydowała się rozebrać do sesji. Autorem przepięknych zdjęć jest znany amerykański fotograf Renell Medrano. W opisie zdjęcia możemy przeczytać:

„Tylko ja i Renell Medrano, w domu”.

Przepiękne i odważne zdjęcia bardzo przypadły do gustu internautom, którzy zaraz zaczęli zostawiać wspierające i pełne zachwytu komentarze.

„Piękna!”.

„Najpiękniejsza królowa”.

„Piękna mama”.

I wiele innych ciepłych słów, które wyrażają zachwyt artystycznymi zdjęciami opublikowanymi przez Emily. A jak Wam podoba się mocna sesja modelki? Zdecydowałybyście się na podobną sesję ciążową?