Gwiazdy nie boją się swoich starych zdjęć. Często publikują je w ramach udowodnienia, że od najmłodszych lat uchodziły za piękności. Internauci mają szerokie pole do popisu, jeśli chodzi o krytykę. Publikowane fotografie często są równiez dowodem, który potwierdza liczne operacje plastyczne. 26-letnia modelka Emily Ratajkowski postanowiła udowodnić, że zawsze była absolutnie piękna, a swojej urody nie zawdzięcza doświadczeniu chirurga plastycznego.

Na Instagramie opublikowała zdjęcie z szóstej klasy. 12-latka ze zdjęcia wzbudziła zachwyt obserwatorów modelki. Komentatorzy zazdroszczą dziewczynie urody. Wielu z nich przyznało, że oddaliby wszystko, aby wyglądać tak w tym wieku.

ZOBACZ TEŻ: KIM KARDASHIAN POKAZAŁA STARE ZDJĘCIE! FANI: TO TWOJA ŁADNIEJSZA SIOSTRA!

Emily przywykła do bycia w centrum uwagi. Niestety opublikowane zdjęcie wywołało nie tylko pozytywny wydźwięk. Odezwali się hejterzy z najciemniejszych zakątków Sieci. Oprócz sporadycznych ocen jej anatomii komentatorzy ośmielali się uderzać w 12-letnią dziewczynkę oburzającymi komentarzami dotyczącymi jej seksualności.

20 kwietnia 2018 roku w Stanach Zjednoczonych odbyła się premiera filmu I Feel Pretty! (Jestem taka piękna!), w którym Emily zagrała jedną z ról. To opowieść potępiająca konsekwentne uprzedmiotowienie kobiet i stereotypy współczesnego kobiecego ciała, które od lat zasilają niepewność millenialsów.

ZOBACZ TEŻ: EMILY RATAJKOWSKI OBURZONA NA MAGAZYN, KTÓRY WYRETUSZOWAŁ JEJ… PIERSI!

Co o tym sądzicie?

Summer of 6th grade was tight.

Post udostępniony przez Emily Ratajkowski (@emrata)