Emilia Clarke to jedna z najbardziej lubionych aktorek Hollywood. Gwiazda zyskała popularność dzięki rolom w tak hitowych produkcjach, jak Gra o tron, czy Zanim się pojawiłeś. Aktorka ujęła publiczność niebywałą urodą, bogatą mimiką twarzy, a także niezwykłym stylem bycia. Clark znana jest bowiem z wielkiego dystansu do siebie i ujmującego poczucia humoru.

Kim zainspirowała się fryzurą bohaterki Gry o tron?

Do tej pory kojarzyliśmy ją z krótkimi włosami, czy charakterystyczną peruką z Gry o tron w odcieniu bardzo jasnego, wręcz białego blondu. Teraz gwiazda zdecydowała się jednak na zaskakującą metamorfozę. Na rozdaniu nagród Emmy aktorka zachwyciła nową fryzurą, skupiając na sobie całą uwagę paparazzi.

Celebrytki oszalały na punkcie tej metamorfozy. Chodzi o sławną modelkę

Clarke zadebiutowała w nowej, imponującej długości włosów — jej brązowe kosmyki sięgały niemal do pasa. Klasyczna fryzura wzbudziła prawdziwy zachwyt wśród fanów aktorki.

Perfekcyjna

Królowa!

Wow, wspaniale!

Proste włosy za ucho nadały jej elegancji i seksapilu, sprawiając, że od aktorki trudno było oderwać wzrok.

Drastyczna metamorfoza gwiazdora „Stranger Things”. Fani są zrozpaczeni

Nie wiadomo, na jak długo Clarke zdecyduje się pozostawić doczepy, jednak jej fani nie mają wątpliwości – to jeden z najpiękniejszych looków, w jakich dane nam było zobaczyć aktorkę.